Cambridge Audio Edge - premiera na Audio Video Show 2018

Audio Center Poland zaprasza na premierę urządzeń firmy Cambridge Audio z high-endowej serii EDGE. W pokoju 214 na PGE Narodowym będzie można posłuchać odtwarzacza plików/przedwzmacniacza Edge NQ z końcówką mocy Edge W.

Dodano: 23 październik 2018

Cambridge Audio NQ to urządzenie bazujące na najnowszej wersji platformy streamingowej Stream Magic. Pozwala odtwarzać muzykę z dowolnego źródła, gdyż oferuje wejścia cyfrowe: RCA, HDMI ARC (Audio Return Channel), USB, Airplay, Bluetooth aptX, Chromecast. Urządzenie współpracuje również z serwisem Spotify Connect, odtwarza radio internetowe. Przedwzmacniacz został wyposażony w pełną paletę połączeń, abyśmy mogli odtworzyć każdy rodzaj sygnału - począwszy od cyfrowego PCM do 32 bitów i 384 kHz, a na DSD256 skończywszy.

Mimo że wygląd wzmacniacza Cambridge Audio Edge W jest minimalistyczny, wewnątrz znajdziemy wyjątkowo zaawansowane elementy. Konstruktorzy zminimalizowali liczbę komponentów do absolutnego minimum - w torze sygnału znajduje się zaledwie czternaście. Uzyskano dzięki temu wiarygodną reprodukcję wydarzenia muzycznego: trójwymiarową i detaliczną. Końcówka mocy zapewnia 100 W przy 8 Ω i 200 przy 4 Ω, wysteruje więc dowolne kolumny.

Cambridge Audio Edge NQ i Edge W

Źródło: Audio Center Poland

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...