Kolumny Audiovector QR5 i system MOON by Simaudio: odsłuchy podczas Audio Video Show 2018

Podczas zbliżającej się wystawy Audio Video Show czeka nas wiele niezwykle interesujących pokazów, wykładów, a przed wszystkim premier sprzętu audio-video. W tym roku zadebiutują w Warszawie kolumny Audiovector QR5.

Dodano: 9 listopad 2018

Kolumny Audiovector QR5 to duże, piękne kolumny podłogowe będące większą wersją wielokrotnie nagradzanych kolumn QR3. Wysokie tony odtwarza przetwornik AMT, dający słodkie, ale i detaliczne brzmienie. Średnie i niskie pasmo pokrywają przetworniki z membraną wykonaną w technice kanapkowej, z zewnętrznymi warstwami z aluminium i wewnętrzną z materiału tłumiącego rezonanse. Dodajmy, że okablowanie zapewnią łączówki firmy Nordost.

Czytaj również testy kolumn Audiovector

Kolumny Audiovector QR5

Pokój numer 214 to królestwo marki MOON by Simaudio. Goście będą mogli posłuchać niezwykłego systemu, na który złożą się odtwarzacz plików/przedwzmacniacz Moon 390 i dwa wzmacniacze mocy Moon 330A pracujące jako monobloki.

Moon 390 jest nowoczesnym systemem typu "crossover", w których zintegrowano odtwarzacz sieciowy, DAC, przedwzmacniacz, wzmacniacz słuchawkowy i przedwzmacniacz gramofonowy. Można o nim myśleć jak o systemie all-in-one bez sekcji wzmacniacza mocy. Model 390 jest pierwszym produktem tej firmy, w którym zastosowano nową technologię streamingu MiND 2.

Moon 330A zapewnia - jak mówi producent - "potężny i znakomicie kontrolowany bas z mocą, wagą i artykulacją". Wokale i blachy perkusji mają unosić się w muzycznej przestrzeni. Technicznie 330A to stereofoniczna wersja flagowych wzmacniaczy mono 400M. Podobnie jak wszystkie produkty Moon, 330A jest zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami, kontrolą jakości i niezawodnością. Wzmacniacze w trybie bridged oferują moc 400 W.

Czytaj test przetwornika C/A Moon Neo 280D Mind

Moon 390 - front

Moon 390 - tylna ścianka

Źródło: Audio Center Poland

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

HEGEL H590 w ofercie salonu Meloman

H590 to nazwa nowego, topowego modelu wzmacniacza zintegrowanego marki Hegel. Wśród jego funkcjonalności są usługi jak Apple AirPlay® czy obsługa najwyższej jakości formatów, takich jak DSD. Urządzenie trafiło właśnie do oferty lubelskiego salonu audio-video Meloman.
Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w...

Salon Q21 z Pabianic poszerzył swoją ofertę o nową serię kolumn Polk Audio Signature E. Zaintersowani mogą wziąć udział w odsłuchach.
Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend października

Spotkanie Audiofil III już w ostatni weekend...

Przed nami trzecia dwudniowa prezentacja Audiofil. Odbędzie się we Wrocławiu już w najbliższy weekend, czyli w dniach 27-28 października. Wstęp - tradycyjnie - wolny.
Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Największa w Polsce strefa winyli na Audio Video Show 2018

Dodano: 22 październik 2018
Audio Video Show jak co roku zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. Początek...
Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Audio Video Show 2018 - rekordowa liczba wystawców i wynajętej powierzchni

Dodano: 15 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia wiemy już, został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W...
Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Anna Maria Jopek gościem specjalnym Audio Video Show 2018

Dodano: 10 październik 2018
22. edycja Audio Video Show odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Jako gość specjalny pojawi się w tym roku Anna Maria Jopek.
Zobacz także
Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Najciekawsze urządzenia audio na Audio Video Show 2018

Podczas tegorocznej wystawy Audio Video Show odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć wiele znakomitych urządz...