Kolumny Audiovector QR5 i system MOON by Simaudio: odsłuchy podczas Audio Video Show 2018

Podczas zbliżającej się wystawy Audio Video Show czeka nas wiele niezwykle interesujących pokazów, wykładów, a przed wszystkim premier sprzętu audio-video. W tym roku zadebiutują w Warszawie kolumny Audiovector QR5.

Dodano: 9 listopad 2018

Kolumny Audiovector QR5 to duże, piękne kolumny podłogowe będące większą wersją wielokrotnie nagradzanych kolumn QR3. Wysokie tony odtwarza przetwornik AMT, dający słodkie, ale i detaliczne brzmienie. Średnie i niskie pasmo pokrywają przetworniki z membraną wykonaną w technice kanapkowej, z zewnętrznymi warstwami z aluminium i wewnętrzną z materiału tłumiącego rezonanse. Dodajmy, że okablowanie zapewnią łączówki firmy Nordost.

Czytaj również testy kolumn Audiovector

Kolumny Audiovector QR5

Pokój numer 214 to królestwo marki MOON by Simaudio. Goście będą mogli posłuchać niezwykłego systemu, na który złożą się odtwarzacz plików/przedwzmacniacz Moon 390 i dwa wzmacniacze mocy Moon 330A pracujące jako monobloki.

Moon 390 jest nowoczesnym systemem typu "crossover", w których zintegrowano odtwarzacz sieciowy, DAC, przedwzmacniacz, wzmacniacz słuchawkowy i przedwzmacniacz gramofonowy. Można o nim myśleć jak o systemie all-in-one bez sekcji wzmacniacza mocy. Model 390 jest pierwszym produktem tej firmy, w którym zastosowano nową technologię streamingu MiND 2.

Moon 330A zapewnia - jak mówi producent - "potężny i znakomicie kontrolowany bas z mocą, wagą i artykulacją". Wokale i blachy perkusji mają unosić się w muzycznej przestrzeni. Technicznie 330A to stereofoniczna wersja flagowych wzmacniaczy mono 400M. Podobnie jak wszystkie produkty Moon, 330A jest zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami, kontrolą jakości i niezawodnością. Wzmacniacze w trybie bridged oferują moc 400 W.

Czytaj test przetwornika C/A Moon Neo 280D Mind

Moon 390 - front

Moon 390 - tylna ścianka

Źródło: Audio Center Poland

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor w Q21

Odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby...

Salon Q21 z Pabianic organizuje kolejne ciekawe prezentacje - tym razem zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor.
Odsłuchy w salonie Q21: Vincent DAC-7

Odsłuchy w salonie Q21: Vincent DAC-7

Już niebawem fani marki Vincent będą mogli przetestować w pabianickim salonie Q21 najnowszy przetwornik cyfrowo/analogowy tej marki, a mianowicie DAC-7.
Gramofon Pro-Ject Essential III George Harrison w wiosennej, niższej cenie

Gramofon Pro-Ject Essential III George Harrison...

Kolejna cenowa okazja w pabianickim salonie audio-video Q21. Limitowana wersja gramofonu Pro-Ject Essential III George Harrison w salonie Q21 teraz w wiosennej cenie 1450 zł.
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Exposure w RAFKO Dystrybucja

Exposure w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 11 kwiecień 2019
Firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure, której produkty hołdują klasycznym analogowym rozwiązaniom hi-fi. Stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowego portfolio...
Zobacz także
Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Naim Mu-so 2nd Generation

Naim Mu-so 2nd Generation

Naim Mu-so zrobił furorę. Oryginalne urządzenie zawiera odtwarzacz strumieniowy, wzmacniacz i komplet głośników, ale prz...