Kolumny Audiovector QR5 i system MOON by Simaudio: odsłuchy podczas Audio Video Show 2018

Podczas zbliżającej się wystawy Audio Video Show czeka nas wiele niezwykle interesujących pokazów, wykładów, a przed wszystkim premier sprzętu audio-video. W tym roku zadebiutują w Warszawie kolumny Audiovector QR5.

Dodano: 9 listopad 2018

Kolumny Audiovector QR5 to duże, piękne kolumny podłogowe będące większą wersją wielokrotnie nagradzanych kolumn QR3. Wysokie tony odtwarza przetwornik AMT, dający słodkie, ale i detaliczne brzmienie. Średnie i niskie pasmo pokrywają przetworniki z membraną wykonaną w technice kanapkowej, z zewnętrznymi warstwami z aluminium i wewnętrzną z materiału tłumiącego rezonanse. Dodajmy, że okablowanie zapewnią łączówki firmy Nordost.

Czytaj również testy kolumn Audiovector

Kolumny Audiovector QR5

Pokój numer 214 to królestwo marki MOON by Simaudio. Goście będą mogli posłuchać niezwykłego systemu, na który złożą się odtwarzacz plików/przedwzmacniacz Moon 390 i dwa wzmacniacze mocy Moon 330A pracujące jako monobloki.

Moon 390 jest nowoczesnym systemem typu "crossover", w których zintegrowano odtwarzacz sieciowy, DAC, przedwzmacniacz, wzmacniacz słuchawkowy i przedwzmacniacz gramofonowy. Można o nim myśleć jak o systemie all-in-one bez sekcji wzmacniacza mocy. Model 390 jest pierwszym produktem tej firmy, w którym zastosowano nową technologię streamingu MiND 2.

Moon 330A zapewnia - jak mówi producent - "potężny i znakomicie kontrolowany bas z mocą, wagą i artykulacją". Wokale i blachy perkusji mają unosić się w muzycznej przestrzeni. Technicznie 330A to stereofoniczna wersja flagowych wzmacniaczy mono 400M. Podobnie jak wszystkie produkty Moon, 330A jest zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami, kontrolą jakości i niezawodnością. Wzmacniacze w trybie bridged oferują moc 400 W.

Czytaj test przetwornika C/A Moon Neo 280D Mind

Moon 390 - front

Moon 390 - tylna ścianka

Źródło: Audio Center Poland

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON...

Warszawski salon Audio-Video HI-TON Home of Perfection zaprasza na premierowe prezentacje kolumn głośnikowych Audiovector R 8 ARRETÉ.
Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Oferuje przy tym silny i głęboki, rozciągnięty bas.
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn...

Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Nowość Indiana Line - kolumny głośnikowe Tesi 661

Tesi 661 to najnowsza, flagowa konstrukcja Indiana Line. Jest już dostępna w sprzedaży w dwóch wersjach wykończenia - cz...