Słuchawki Denon AH-C820W

W grudniu do sprzedaży wejdą nowe słuchawki Denona. Będzie to model bezprzewodowy, douszny z pałąkiem naszyjnym - AH-C820W. Są pierwszą konstrukcją na świecie, w której zastosowano podwójne przetworniki z opatentowaną przez firmę Denon technologią Double Air Compression™, która ma zapewniać "potężne basy oraz najwyższy poziom detali i klarowności".

Dodano: 28 listopad 2018

Słuchawki Denon AH-C820W to jedyne na świecie bezprzewodowe słuchawki douszne z kombinacją dwóch przetworników i opatentowaną technologią Denon Double Air Compression Driver™. Przetworniki są 11,5 mm, umieszczono je przeciwsobnie, dzięki czemu został poprawiony przepływ powietrza. Uzyskano dzięki - jak zapewnia producent - potężny, ściśle kontrolowany bas, pomimo ultrakompaktowej konstrukcji słuchawek.

Przetworniki zostały zamontowane w odlewanych ciśnieniowo obudowach z cynku wzmocnionych żywicą, co zapewnia tłumienie drgań oraz sztywność. Porty Denon Acoustic Optimizer umiejscowione w tylnej części obudowy wyrównują ciśnienie powietrza za przetwornikami, zwiększając dynamikę dźwięku oraz znacznie redukując zniekształcenia.

Słuchawki Denon AH-C820W są wyposażone we wkładki douszne Comply TZ500. Aktywowana ciepłem ciała pianka z pamięcią kształtu idealnie dopasowuje się do ucha, a zintegrowana osłona przeciw woskowa zapewnia higienę i niezmienną w czasie wydajność.

Czytaj również testy słuchawek Denon

Słuchawki Denon AH-C820W

Słuchawki Denon AH-C820W

Słuchawki Denon AH-C820W są wyposażone w technologię Bluetooth aptX o niskim opóźnieniu, co zapewnia wygodne połączenie bezprzewodowe. Można je również podłączyć bezpośrednio do komputera PC lub laptopa przez port USB w celu odtwarzania nieskompresowanego dźwięku, lub do iPhone`a za pomocą adaptera Lightning-USB.

Akumulator zapewnia 10 godzin nieprzerwanego odsłuchu. Pałąk na szyję został wyposażony w funkcję wibracji, które informują o nadchodzącym połączeniu ze sparowanego telefonu.

Dla smartfonów z systemami Android i iOS jest dostępna bezpłatna aplikacja Denon Audio, która oferuje optymalizację dźwięku dla przenośnego urządzenia, interfejs odtwarzania obsługujący listy odtwarzania i kolejki utworów oraz dostęp przez platformę TuneIn Radio do ponad 70 000 stacji radiowych oraz dwóch milionów programów na żądanie.

Źródło: Horn Distribution

Podstawowe dane

  • 1 299 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na...

W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585.5.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...