Myjka talerzowa do płyt winylowych Clearaudio Smart Matrix Silent

W ofercie niemieckiego producenta Clearaudio pojawiła się nowa myjka płyt winylowych - Smart Matrix Silent. Jedną z jej najważniejszych zalet ma być cicha praca.

Dodano: 13 styczeń 2019

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent wykorzystuje silnik próżniowy o mocy aż 500 W. Jej wielofunkcyjne ramię czyszcząco-odsysające można w szybki i prosty sposób dopasować do rozmiaru płyty, w tym również szelakowej, ułożonej na talerzu. Umożliwia to specjalny suwak znajdujący się z boku ramienia - do wyboru mamy opcje LP, LH i S. Samo ramię można w prosty sposób zdemontować bez użycia narzędzi.

Myjka jest wyposażona w zbiornik na płyn do czyszczenia. Aplikacja cieczy odbywa się automatycznie, a samo nanoszenie cieczy jest aktywowane po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Czytaj również testy gramofonów Clearaudio

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent

Clearaudio Smart Matrix Silent pozwala na dwukierunkowy obrót/czyszczenie płyt, a przyciski dla wszystkich elementów sterujących zapewniają intuicyjną obsługę. Przycisku zasilania nie ma - myjka włącza się automatycznie po ustawieniu ramienia czyszczącego w odpowiedniej pozycji.

Czas trwania i intensywność samego procesu czyszczenia możemy sami określić.

Zastosowane w Smart Matrix Silent komponenty - silnik, pompa, zbiornik płynu czyszczącego i pojemnik na zużytą ciecz - są takie same jak w modelu Double Matrix Professional Sonic.

Wraz z urządzeniem otrzymujemy adapter do singli oraz specjalny zacisk, który utrzymuje płytę na miejscu i chroni przed zamoczeniem etykiety naklejane na płytach. Dodatkowo w zestawie znajduje się także płyn czyszczący Pure Groove o pojemności 500 ml oraz lejek.

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent jest oferowana w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Do urządzenia można dokupić opcjonalną pokrywę przeciwpyłową kosztującą 630 zł.

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent

Myjka jest już dostępna w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Źródło: Audio Klan

20% zniżka na KEF Q w salonie Q21

20% zniżka na KEF Q w salonie Q21

Nowa promocja w salonie audio-video Q21. Teraz możemy skorzystać z 20% zniżki na kolumny KEF serii Q.
Tylko teraz. Słuchawki Focal przy zakupie Naima Mu-So Special Edition

Tylko teraz. Słuchawki Focal przy zakupie Naima...

Jeden z najlepszych głośników sieciowych Naim Mu-So w wersji Special Edition teraz z bezprzewodowymi słuchawkami Focal Listen Wireless w prezencie w salonie Q21.
Flagowe podłogówki Pylon Audio Diamond 30 w salonie Q21

Flagowe podłogówki Pylon Audio Diamond 30 w...

W ofercie salonu Q21 z Pabianic pojawiły się kolumny Pylon Audio Diamond 30. Zainteresowani mogą wziąć udział w prezentacjach.
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Exposure w RAFKO Dystrybucja

Exposure w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 11 kwiecień 2019
Firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure, której produkty hołdują klasycznym analogowym rozwiązaniom hi-fi. Stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowego portfolio...
Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Dodano: 5 kwiecień 2019
W centrum Warszawy, na 46. piętrze luksusowego budynku Złota 44, powstał Samsung Demo Room - przestrzeń, w której Samsung prezentuje swój 110-calowy ekran MicroLED w warunkach domowych. Wszystko po...
Zobacz także
Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Podczas trwającej wystawy High End 2019 w Monachium debiutuje najnowszy sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390. Pro...