Myjka talerzowa do płyt winylowych Clearaudio Smart Matrix Silent

W ofercie niemieckiego producenta Clearaudio pojawiła się nowa myjka płyt winylowych - Smart Matrix Silent. Jedną z jej najważniejszych zalet ma być cicha praca.

Dodano: 13 styczeń 2019

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent wykorzystuje silnik próżniowy o mocy aż 500 W. Jej wielofunkcyjne ramię czyszcząco-odsysające można w szybki i prosty sposób dopasować do rozmiaru płyty, w tym również szelakowej, ułożonej na talerzu. Umożliwia to specjalny suwak znajdujący się z boku ramienia - do wyboru mamy opcje LP, LH i S. Samo ramię można w prosty sposób zdemontować bez użycia narzędzi.

Myjka jest wyposażona w zbiornik na płyn do czyszczenia. Aplikacja cieczy odbywa się automatycznie, a samo nanoszenie cieczy jest aktywowane po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Czytaj również testy gramofonów Clearaudio

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent

Clearaudio Smart Matrix Silent pozwala na dwukierunkowy obrót/czyszczenie płyt, a przyciski dla wszystkich elementów sterujących zapewniają intuicyjną obsługę. Przycisku zasilania nie ma - myjka włącza się automatycznie po ustawieniu ramienia czyszczącego w odpowiedniej pozycji.

Czas trwania i intensywność samego procesu czyszczenia możemy sami określić.

Zastosowane w Smart Matrix Silent komponenty - silnik, pompa, zbiornik płynu czyszczącego i pojemnik na zużytą ciecz - są takie same jak w modelu Double Matrix Professional Sonic.

Wraz z urządzeniem otrzymujemy adapter do singli oraz specjalny zacisk, który utrzymuje płytę na miejscu i chroni przed zamoczeniem etykiety naklejane na płytach. Dodatkowo w zestawie znajduje się także płyn czyszczący Pure Groove o pojemności 500 ml oraz lejek.

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent jest oferowana w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Do urządzenia można dokupić opcjonalną pokrywę przeciwpyłową kosztującą 630 zł.

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent

Myjka jest już dostępna w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Źródło: Audio Klan

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON...

Warszawski salon Audio-Video HI-TON Home of Perfection zaprasza na premierowe prezentacje kolumn głośnikowych Audiovector R 8 ARRETÉ.
Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Oferuje przy tym silny i głęboki, rozciągnięty bas.
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn...

Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Kolumny głośnikowe Q Acoustics Concept 300

Kolumny głośnikowe Q Acoustics Concept 300

Bazując na flagowym modelu Concept 500, Q Acoustics opracował nową konstrukcję, model Concept 300, która właśnie ma swoj...