Myjka talerzowa do płyt winylowych Clearaudio Smart Matrix Silent

W ofercie niemieckiego producenta Clearaudio pojawiła się nowa myjka płyt winylowych - Smart Matrix Silent. Jedną z jej najważniejszych zalet ma być cicha praca.

Dodano: 13 styczeń 2019

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent wykorzystuje silnik próżniowy o mocy aż 500 W. Jej wielofunkcyjne ramię czyszcząco-odsysające można w szybki i prosty sposób dopasować do rozmiaru płyty, w tym również szelakowej, ułożonej na talerzu. Umożliwia to specjalny suwak znajdujący się z boku ramienia - do wyboru mamy opcje LP, LH i S. Samo ramię można w prosty sposób zdemontować bez użycia narzędzi.

Myjka jest wyposażona w zbiornik na płyn do czyszczenia. Aplikacja cieczy odbywa się automatycznie, a samo nanoszenie cieczy jest aktywowane po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.

Czytaj również testy gramofonów Clearaudio

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent

Clearaudio Smart Matrix Silent pozwala na dwukierunkowy obrót/czyszczenie płyt, a przyciski dla wszystkich elementów sterujących zapewniają intuicyjną obsługę. Przycisku zasilania nie ma - myjka włącza się automatycznie po ustawieniu ramienia czyszczącego w odpowiedniej pozycji.

Czas trwania i intensywność samego procesu czyszczenia możemy sami określić.

Zastosowane w Smart Matrix Silent komponenty - silnik, pompa, zbiornik płynu czyszczącego i pojemnik na zużytą ciecz - są takie same jak w modelu Double Matrix Professional Sonic.

Wraz z urządzeniem otrzymujemy adapter do singli oraz specjalny zacisk, który utrzymuje płytę na miejscu i chroni przed zamoczeniem etykiety naklejane na płytach. Dodatkowo w zestawie znajduje się także płyn czyszczący Pure Groove o pojemności 500 ml oraz lejek.

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent jest oferowana w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Do urządzenia można dokupić opcjonalną pokrywę przeciwpyłową kosztującą 630 zł.

Myjka Clearaudio Smart Matrix Silent

Myjka jest już dostępna w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Źródło: Audio Klan

Telewizory Samsung QLED z soundbarami za 1 zł

Telewizory Samsung QLED z soundbarami za 1 zł

W ramach najnowszej promocji Samsunga wybrane telewizory QLED 2019 możemy teraz kupić w zestawie z soundbarem za 1 zł*. Oferta promocyjna jest dostępna w wybranych sieciach handlowych do 30 czerwca br.
Kolumna głośnikowa podstawkowa Klipsch B-20 taniej w Audiohicie

Kolumna głośnikowa podstawkowa Klipsch B-20...

Na stronie internetowej sklepu Audiohit znajduje się bogata lista urządzeń, które aktualnie możemy kupić po mniej lub bardziej obniżonych cenach. Wśród produktów w promocji znajdują się kolumny podstawkowe Klipsch B-20.
Nowe kolumny podłogowe Indiana Line Tesi 661 w ofercie salonu Q21

Nowe kolumny podłogowe Indiana Line Tesi 661 w...

Q21 wprowadził do swojej oferty nowe kolumny Indiana Line, model Tesi 661. Przy okazji do końca maja obowiązują w salonie specjalne ceny wszystkich kolumn tej marki.
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Exposure w RAFKO Dystrybucja

Exposure w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 11 kwiecień 2019
Firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure, której produkty hołdują klasycznym analogowym rozwiązaniom hi-fi. Stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowego portfolio...
Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Dodano: 5 kwiecień 2019
W centrum Warszawy, na 46. piętrze luksusowego budynku Złota 44, powstał Samsung Demo Room - przestrzeń, w której Samsung prezentuje swój 110-calowy ekran MicroLED w warunkach domowych. Wszystko po...
Zobacz także
Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Trzy nowe amplitunery AV Denon z serii X

Trzy nowe amplitunery AV Denon z serii X

Trzy nowe amplitunery AV z serii X zasilą portflio Denona. Wszystkie oferują technologię Dolby Atmos Height Virtualizati...