Słuchawki Bang&Olufsen Beoplay E8 2.0

Bezprzewodowe słuchawki Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 bazują na udoskonalonym projekcie oryginalnego modelu i oferują nowe funkcje. W sprzedaży pojawią się w lutym.

Dodano: 16 styczeń 2019

Każda słuchawka została wyposażona w dynamiczny przetwornik o średnicy 5,7 mm, mały przetwornik elektromagnetyczny, technologię NFMI (Near Field Magnetic Induction) oraz moduł Bluetooth 4.2 z cyfrowym przetwarzaniem dźwięku, który pozwala na dynamiczne strojenie brzmienia i odtwarzanie muzyki bez zakłóceń. Użytkownicy będą mogli również dostroić dźwięk do indywidualnych preferencji w aplikacji Bang & Olufsen dostępnej na urządzenia z Androidem i iOS.

Do słuchawek jest dołączony futerał ze skóry wyposażony w funkcję bezprzewodowego ładowania. Słuchawki Beoplay E8 2.0 można ładować, umieszczając obudowę na bezprzewodowej podstawce ładującej. Podstawka jest wykonana ze szczotkowanego aluminium i skóry, obsługuje zarówno standardowe ładowanie (5 W), jak i szybkie ładowanie (10 W).

Etui umożliwia trzy pełne cykle ładowania słuchawek, co zapewnia do 16 godzin odtwarzania muzyki. Jest to znaczna poprawa w porównaniu z 12 godzinami oferowanymi przez pierwszy model. Dioda LED na przedniej części futerału pokazuje stan naładowania, a trzy diody LED z tyłu dostępną liczbę pełnych cykli ładowania dostępnych w akumulatorze etui.

Czytaj również testy słuchawek B&O Play

Słuchawki Bang&Olufsen Beoplay E8 2.0

Słuchawki Bang&Olufsen Beoplay E8 2.0

Etui do bezprzewodowego ładowania słuchawek B&O E8 2.0

Futerały do ładowania bezprzewodowego są również przystosowane do wykorzystania kabla ze złączem typu USB-C, będącym w komplecie.

Słuchawki Beoplay E8 2.0 są dostarczane z bezprzewodowym etui do ładowania, pięcioma wkładkami dousznymi oraz kablem do ładowania typu UBS-C. Są dostępne w kolorach Black, Indigo Blue, Natural oraz Limestone. Te same kolory ma bezprzewodowa podstawka ładująca.

Bezprzewodowa podstawka ładująca, bezprzewodowy futerał do ładowania oraz osobne słuchawki Beoplay E8 2.0 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia.

Uwaga: Ponieważ oryginalne słuchawki Beoplay E8 pasują do nowego etui bezprzewodowego, będzie ono sprzedawane także osobno, tak samo jak słuchawki lewa i prawa.

 

 

Źródło: Horn Distribution

20% zniżka na KEF Q w salonie Q21

20% zniżka na KEF Q w salonie Q21

Nowa promocja w salonie audio-video Q21. Teraz możemy skorzystać z 20% zniżki na kolumny KEF serii Q.
Tylko teraz. Słuchawki Focal przy zakupie Naima Mu-So Special Edition

Tylko teraz. Słuchawki Focal przy zakupie Naima...

Jeden z najlepszych głośników sieciowych Naim Mu-So w wersji Special Edition teraz z bezprzewodowymi słuchawkami Focal Listen Wireless w prezencie w salonie Q21.
Flagowe podłogówki Pylon Audio Diamond 30 w salonie Q21

Flagowe podłogówki Pylon Audio Diamond 30 w...

W ofercie salonu Q21 z Pabianic pojawiły się kolumny Pylon Audio Diamond 30. Zainteresowani mogą wziąć udział w prezentacjach.
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Exposure w RAFKO Dystrybucja

Exposure w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 11 kwiecień 2019
Firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure, której produkty hołdują klasycznym analogowym rozwiązaniom hi-fi. Stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowego portfolio...
Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Dodano: 5 kwiecień 2019
W centrum Warszawy, na 46. piętrze luksusowego budynku Złota 44, powstał Samsung Demo Room - przestrzeń, w której Samsung prezentuje swój 110-calowy ekran MicroLED w warunkach domowych. Wszystko po...
Zobacz także
Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Podczas trwającej wystawy High End 2019 w Monachium debiutuje najnowszy sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390. Pro...