Słuchawki Bang&Olufsen Beoplay E8 2.0

Bezprzewodowe słuchawki Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 bazują na udoskonalonym projekcie oryginalnego modelu i oferują nowe funkcje. W sprzedaży pojawią się w lutym.

Dodano: 16 styczeń 2019

Każda słuchawka została wyposażona w dynamiczny przetwornik o średnicy 5,7 mm, mały przetwornik elektromagnetyczny, technologię NFMI (Near Field Magnetic Induction) oraz moduł Bluetooth 4.2 z cyfrowym przetwarzaniem dźwięku, który pozwala na dynamiczne strojenie brzmienia i odtwarzanie muzyki bez zakłóceń. Użytkownicy będą mogli również dostroić dźwięk do indywidualnych preferencji w aplikacji Bang & Olufsen dostępnej na urządzenia z Androidem i iOS.

Do słuchawek jest dołączony futerał ze skóry wyposażony w funkcję bezprzewodowego ładowania. Słuchawki Beoplay E8 2.0 można ładować, umieszczając obudowę na bezprzewodowej podstawce ładującej. Podstawka jest wykonana ze szczotkowanego aluminium i skóry, obsługuje zarówno standardowe ładowanie (5 W), jak i szybkie ładowanie (10 W).

Etui umożliwia trzy pełne cykle ładowania słuchawek, co zapewnia do 16 godzin odtwarzania muzyki. Jest to znaczna poprawa w porównaniu z 12 godzinami oferowanymi przez pierwszy model. Dioda LED na przedniej części futerału pokazuje stan naładowania, a trzy diody LED z tyłu dostępną liczbę pełnych cykli ładowania dostępnych w akumulatorze etui.

Czytaj również testy słuchawek B&O Play

Słuchawki Bang&Olufsen Beoplay E8 2.0

Słuchawki Bang&Olufsen Beoplay E8 2.0

Etui do bezprzewodowego ładowania słuchawek B&O E8 2.0

Futerały do ładowania bezprzewodowego są również przystosowane do wykorzystania kabla ze złączem typu USB-C, będącym w komplecie.

Słuchawki Beoplay E8 2.0 są dostarczane z bezprzewodowym etui do ładowania, pięcioma wkładkami dousznymi oraz kablem do ładowania typu UBS-C. Są dostępne w kolorach Black, Indigo Blue, Natural oraz Limestone. Te same kolory ma bezprzewodowa podstawka ładująca.

Bezprzewodowa podstawka ładująca, bezprzewodowy futerał do ładowania oraz osobne słuchawki Beoplay E8 2.0 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia.

Uwaga: Ponieważ oryginalne słuchawki Beoplay E8 pasują do nowego etui bezprzewodowego, będzie ono sprzedawane także osobno, tak samo jak słuchawki lewa i prawa.

 

 

Źródło: Horn Distribution

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Oferuje przy tym silny i głęboki, rozciągnięty bas.
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn...

Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Yaqin MC-100C w salonie Q21

Yaqin MC-100C w salonie Q21

Kto chce spróbować lampy w swoim systemie, ale jeszcze nie podjął decyzji, może wybrać się na odsłuchy do salonu Q21, który organizuje cykl prezentacji najnowszej lampowej integry Yaqin MC-100C.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Kolumny głośnikowe Q Acoustics Concept 300

Kolumny głośnikowe Q Acoustics Concept 300

Bazując na flagowym modelu Concept 500, Q Acoustics opracował nową konstrukcję, model Concept 300, która właśnie ma swoj...