Systemy Yamaha PianoCraft MCR-B370D i MCR-B270D

Dość długo Yamaha nie odświeżała swojej serii urządzeń PianoCraft, wreszcie pojawili się nowi członkowie rodziny: MCR-B370D i MCR-B270D. Oba modele obsługują Bluetooth, są wyposażone w odtwarzacz CD, radio cyfrowe DAB+ i wejście optyczne.

Dodano: 31 styczeń 2019

Konstrukcje wykorzystują taką samą jednostkę centralną. Jej przednia ścianka jest wykonana z wysokiej jakości aluminium ze szczotkowanym wykończeniem. Za tym kryje się nowoczesna elektronika. Urządzenia wyposażone są w moduły Bluetooth 4.2 pozwalające bezprzewodowo łączyć się ze źródłami dźwięku, aby odtwarzać muzykę ze smartfonów i innych urządzeń Bluetooth. Do dyspozycji mamy też wbudowane porty USB obsługujące pliki FLAC i WAV 192 kHz/24 bity. Kompatybilność z formatami high-res oczywiście także "jest w ofercie".

Czytaj również testy urządzeń Yamaha

Yamaha PianoCraft MCR-B270D

Yamaha PianoCraft MCR-B270D

Systemy Yamaha PianoCraft MCR-B370D i Yamaha PianoCraft MCR-B270D stanowią także dobrą propozycję dla miłośników radia. Oprócz tradycyjnego tunera FM w obu modelach projektanci umieścili również cyfrowe moduły DAB+, dzięki czemu urządzenia są przygotowane na planowane w przyszłości przejście na technologię cyfrową. Ponadto tunery DAB+ umożliwiają automatyczne dostrajanie dostępnych stacji i wyświetlanie informacji, takich jak nazwa stacji. Wejścia optyczne pozwalają przy tym na podłączenie do urządzeń zewnętrznych, np. telewizora.

Wysoka jakość dźwięku to również zasługa kolumn głośnikowych. W celu ochrony przed niepożądanymi wibracjami obudów Yamaha opracowała unikatową wewnętrzną konstrukcję zwaną VCCS. W newralgicznych punktach umieszczono elementy z tworzywa kompozytowego, które mają zapewniać doskonałą izolację od drgań.

Yamaha PianoCraft MCR-B370D

Yamaha PianoCraft MCR-B370D

Yamaha PianoCraft MCR-B370D

Yamaha PianoCraft MCR-B370D - tylna ścianka

Yamaha PianoCraft MCR-B370D - tylna ścianka

Systemy Yamaha PianoCraft MCR-B370D i Yamaha PianoCraft MCR-B270D będą dostępne w sprzedaży w lutym br. Ich ceny poznamy w chwili wprowadzania urządzeń na rynek.

Źródło: Audio Klan

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON Home of Perfection

Premiera Audiovector R 8 ARRETÉ w salonie HI-TON...

Warszawski salon Audio-Video HI-TON Home of Perfection zaprasza na premierowe prezentacje kolumn głośnikowych Audiovector R 8 ARRETÉ.
Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

Odsłuchy subwoofera SVS SB-4000 w salonie Q21

SVS SB-4000 jest subwooferem o otwartej obudowie i parametrach, spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Ma sprawdzać się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Oferuje przy tym silny i głęboki, rozciągnięty bas.
Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn głośnikowych Monitor Audio

Słuchawki Ultrasone gratis przy zakupie kolumn...

Okazja. Teraz kupując kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO z serii MONITOR, otrzymamy gratis słuchawki ULTRASONE. Promocja trwa do końca lutego 2018 r. lub wyczerpania zapasów.
Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Davis Acoustics w dystrybucji Trimex

Dodano: 12 grudzień 2018
Od 3 grudnia Trimex jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów marki Davis Acoustics. W ofercie firmy znajdują się kolumny z serii Dream, Héritage, Coubert, 30, Balthus, Discover i serii...
Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Tonsil przejmuje markę Sounddeco. Od dziś Sounddeco by Tonsil

Dodano: 15 listopad 2018
Tonsil, polski producent nagłośnienia, przejął markę Sounddeco. Dzieki temu uzupełni ofertę, co pozwoli mu na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim zagranicznym. Po raz pierwszy oficjalna...
Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Salon Top Hi-Fi & Video Design teraz także w Białymstoku

Dodano: 15 listopad 2018
W Białymstoku rozpoczął działalność nowy salon Top Hi-Fi & Video Design. To już 15. sklep tej ogólnopolskiej sieci specjalistycznych salonów audio-video. Zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 19...
Zobacz także
Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Kolumny głośnikowe Q Acoustics Concept 300

Kolumny głośnikowe Q Acoustics Concept 300

Bazując na flagowym modelu Concept 500, Q Acoustics opracował nową konstrukcję, model Concept 300, która właśnie ma swoj...