Głośniki instalacyjne Melodika z serii BLi

Po dwóch latach obecności na rynku polskie głośniki instalacyjne Melodika zostały użyte do około 500 instalacji na terenie Polski i całej Europy. Firma świętuje jubileusz i wprowadza do sprzedaży nowe głośniki instalacyjne.

Dodano: 4 marzec 2019

Historia instalacyjnej linii polskiej marki Melodika zaczęła się w kwietniu 2017 roku, kiedy to do sprzedaży weszły kolumny BLi6, BLi8 oraz BLi5LCR. Sukces pierwszych modeli sprawił, że producent poszedł za ciosem i wprowadził do oferty kolejne produkty - BLi5 oraz BLi6W. Z kolei w listopadzie 2018 zaprezentowano na targach Audio Video Show prototypowe głośniki BLi6LCR. To nie koniec - w najbliższych miesiącach poszerzy się o głośniki instalacyjne Melodika z serii BLi.

Głośniki instalacyjne Melodika z serii BLi mogą być zainstalowane w każdym domu - szablon montażowy jest wygodny, a instrukcja szczegółowa. Z Melodikami poradzi sobie więc każdy - zarówno instalator amator, jak i profesjonalista.

Głośniki idealnie nadają się do zabudowy w suficie podwieszanym z gipskartonu, ścianie lub w meblach. Takie rozwiązanie pozwala je ukryć, zostawiając więcej wolnej przestrzeni w pomieszczeniu.

Głośniki instalacyjne Melodika z serii BLi

Głośniki instalacyjne Melodika z serii BLi

Cechy charakterystyczne serii Melodika Back in Black Invisible:

• Regulacja zwrotnicy - przełącznik natężenia wysokich tonów pozwalający na wybór dwóch położeń: 0dB lub -2dB, w zależności od charakterystyki akustycznej pomieszczenia.
• Membrana średnio niskotonowa - z gęsto zaplatanego włókna szklanego o zmniejszonej gradacji o podniesionej skuteczności.
• Kopułka wysokotonowa - jedwabna z zabudowanym rozpraszaczem zawieszona nad środkiem membrany średniotonowej dla uzyskania bardziej punktowego źródła dźwięku (poza modelami LCR oraz W).
• Zewnętrzny pierścień montażowy obudowy - niezależny od stalowego, tłoczonego maszynowo kosza głośnika, pierścień mocujący z łapami blokującymi; pozwala to skutecznie ograniczyć rezonanse przenoszone z głośnika na ścianę i ze ściany na głośnik.
• Maskownica - akustycznie transparentna przygotowana do malowania, mocowana magnetycznie z wyściółką, dla pełnej stabilności.
• Precyzyjnie nawijane miedziane cewki i mylarowy kondensator.
• Złocone samozaciskowe złącza dla kabli głośnikowych - gwarantują zawsze najlepszy kontakt

Głośniki instalacyjne Melodika z serii BLi

Ceny:

Melodika BLI5: 895 zł (para)
Melodika BLI5LCR: 845 zł sztuka
Melodika BLI6: 995 zł (para)
Melodika BLI6W: 1 295 zł (para)
Melodika BLI8: 1295 zł (para)

Źródło: Rafko

20% zniżka na KEF Q w salonie Q21

20% zniżka na KEF Q w salonie Q21

Nowa promocja w salonie audio-video Q21. Teraz możemy skorzystać z 20% zniżki na kolumny KEF serii Q.
Tylko teraz. Słuchawki Focal przy zakupie Naima Mu-So Special Edition

Tylko teraz. Słuchawki Focal przy zakupie Naima...

Jeden z najlepszych głośników sieciowych Naim Mu-So w wersji Special Edition teraz z bezprzewodowymi słuchawkami Focal Listen Wireless w prezencie w salonie Q21.
Flagowe podłogówki Pylon Audio Diamond 30 w salonie Q21

Flagowe podłogówki Pylon Audio Diamond 30 w...

W ofercie salonu Q21 z Pabianic pojawiły się kolumny Pylon Audio Diamond 30. Zainteresowani mogą wziąć udział w prezentacjach.
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantz, w maju tego roku, Ken Ishiwata odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i ambasadora...
Exposure w RAFKO Dystrybucja

Exposure w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 11 kwiecień 2019
Firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure, której produkty hołdują klasycznym analogowym rozwiązaniom hi-fi. Stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowego portfolio...
Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Dodano: 5 kwiecień 2019
W centrum Warszawy, na 46. piętrze luksusowego budynku Złota 44, powstał Samsung Demo Room - przestrzeń, w której Samsung prezentuje swój 110-calowy ekran MicroLED w warunkach domowych. Wszystko po...
Zobacz także
Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Podczas trwającej wystawy High End 2019 w Monachium debiutuje najnowszy sieciowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H390. Pro...