Rotel A11 i CD11 już w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Wzmacniacz zintegrowany Rotel A11 i odtwarzacz CD Rotel CD11 to dwie najnowsze konstrukcje w ofercie japońskiego producenta. Zadebiutowały już w salonach audio-video Top Hi-Fi & Video Design.

Dodano: 4 kwiecień 2019

Rotel A11 i CD11 to kolejni członkowie rodziny urządzeń z serii 14. Pozwalają korzystać z wielu najpopularniejszych źródeł dźwięku, w tym płyt kompaktowych, oraz łączności bezprzewodowej Bluetooth aptX. Wzmacniacz został ponadto wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy MM.

Rotel CD11 odtwarza dowolne z ponad 200 milionów srebrnych krążków, które zostały sprzedane na przestrzeni ostatnich 25 lat. Do konwersji sygnału cyfrowego na analogowy wykorzystuje przetwornik C/A Texas Instruments 192 kHz/24 bity. Do łączenia CD11 z pozostałymi komponentami systemu audio służą analogowe złącza RCA oraz cyfrowe gniazdo koncentryczne.

Czytaj również testy urządzeń Rotel

Rotel A11 oferuje łączność Bluetooth® i obsługuje kodeki aptX i AAC. Jest wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy MM oraz cztery wejścia RCA. Dzięki temu możemy podłączyć wszystkie popularne konstrukcje hi-fi. Sekcja wzmacniacza wykorzystuje specjalnie opracowany i produkowany przez Rotela transformator toroidalny i dostarcza 50 W mocy wyjściowej na kanał.

Oba modele są wyposażone w złącze wyzwalacza 12 V, dwukierunkowy interfejs RS232, odłączany przewód zasilający IEC, graficzny wyświetlacz oraz pilota zdalnego sterowania.

Rotele A11 i CD11 już są dostępne w sprzedaży w cenach odpowiednio 3199 zł i 2299 zł. Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne: czarną i srebrną.

Źródło: Audio Klan

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na...

W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585.5.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...