Nowości Panasonic w roku 2019

Rok 2019 w firmie Panasonic to rok pełen technologicznych nowości. Japońska marka wprowadzi na rynek dwa nowe telewizory OLED, mini- i micro wieże, soundbary i słuchawki.

Dodano: 11 kwiecień 2019

Telewizory Panasonic

Panasonic TX-65GZ2000E - telewizor OLED to najpotężniejszy model wśród telewizorów Panasonica, wykorzystywany i strojony przez profesjonalistów z Hollywood.Jest wyposażony w zmodernizowany, inteligentny procesor HCX Pro, dzięki czemu zapewnia wysokiej jakosci odwzorowanie kolorów, większą głębię czerni i ogromny poziom szczegółowości.

Panasonic TX-65GZ1500E - zapewnia nowe wrażenia wizualne połączenie z bogatym dźwiękiem, za który odpowiada głośnik rotacyjny. Inteligentny procesor HCX PRO wyświetla szczegóły z precyzyjnym kontrastem i ulepszoną gradacją. Technology Dolby Vision i HDR 10+ gwarantują wyświetlenie realistycznego obrazu.

Panasonic TX-65GZ2000E

Panasonic TX-65GZ2000E

Panasonic TX-50GX830E - przedstawiciel telewizorów LED 4K 2019 z technologią HDR Bright Panel Plus zapewnia widoczność wszystkich detali w rozdzielczości 4K. Ponadto wyposażony w technologie dynamicznych metadanych Dolby Vision i HDR 10+ odpowiadające za wierną reprodukcję poszczególnych scen, oraz technologię Dolby Atmos.

Modele OLED swoja premierę rynkową będą miały na przełomie czerwca i lipca. Ceny będą zaczynały się od 7999 zł. Modele LED pojawią się w sklepach już w maju i ceny rozpoczną się od 2599 zł.

Audio

System wieżowy Panasonic SC- TMAX10 - ma łączyć wygodę i mobilność pionowych systemów głośnikowych Panasonic Urban Audio z maksymalną mocą dźwięku oferowaną przez systemy trzyczęściowe. Mają oferować potężny dźwięk z bardzo mocnym basem, karaoke z obsługą dwóch mikrofonów oraz sterowanie rodem z szaf grających oferowane przez aplikację Panasonic MAX Juke.

Model TMAX10 będzie można kupić już we wrześnu, cena nie została podana.

Mikro-wieża Panasonic SC- HC410 - mikro wieża z nową funkcją Space Tune, która optymalizuje dźwięk odpowiednio do lokalizacji. W sprzedaży od kwietnia i w cenie od 779 zł.

Mikro-wieża Panasonic SC- HC410

Mikro-wieża Panasonic SC- HC410

Soundbary Panasonic

Panasonic SC-HTB900 - model z wyższej półki, wyposażony w najnowsze technologie dźwięku. Oferuje obsługę najnowszych formatów audio jak Dolby Atmos® i DTS:X™. Emitowany przez niego dźwięk rozchodzi się w pomieszczeniu, zapewniając realistyczne wrażenia kinowe.

Panasonic SC-HTB700 - system głośników tego modelu oferuje różne tryby dźwięku. Obsługuje on najnowsze formaty audio, takie jak Dolby Atmos® i DTS:X™. Został zaprojektowany tak, aby mocny i dynamiczny dźwięk rozchodził się we wszystkich kierunkach.

Oba modele soundbarów wejdą na rynek czerwcu i będą w cenach od 2499 zł.

Panasonic SC-HTB700

Panasonic SC-HTB700

Słuchawki Panasonic

Panasonic RP-HTX90 - słuchawki bezprzewodowe HTX90NE są wyposażone w funkcję redukcji szumów. Mają kształty retro i klasyczne kolory. Będą dostępne w sprzedaży od maja w cenie od 599 zł.

Panasonic RP-HF410BE - nauszne słuchawki RP-HF410B umożliwiają bezprzewodowy odbiór sygnału dzięki technologii Bluetooth. Są wyposazone w 30-milimetrowe głośniki z magnesem neodymowym mające gwarantować wyraziste, mocne basy oraz czyste brzmienie partii wokalnych. System Extra Bass (XBS) obejmuje funkcję Acoustic Bass Control (regulacji basów) odpowiadającą za optymalizację przepływu powietrza przez filtr oraz obwód dostrajania dźwięków umożliwiający wzbogacanie i pogłębianie basów przy jednoczesnym ograniczeniu ich zniekształcania.

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży w cenie od 179 zł.

Panasonic RP-NJ310BE

Panasonic RP-NJ310BE

Panasonic RP-NJ310BE - bezprzewodowe słuchawki o kształcie głośników w stylu double-hold sprawiającym, że RP-NJ310BE dokładnie dopasowują się do uszu i nie wypadają z nich. Są lekkie i kompaktowe. W pełni naładowane mogą pracować bez przerwy przez 6 godzin. Funkcja szybkiego ładowania pozwala naładować baterię w 15 minut, gdy szykuje się on do wyjścia z domu — to wystarczy na 70 minut odtwarzania.

Słuchawki będą dostępne w sprzedaży od kwietnia w cenie od 169 zł.

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Skompletuj system Arcam + Monitor Audio w promocyjnej cenie, a otrzymasz w prezencie słuchawki Ultrasone

Skompletuj system Arcam + Monitor Audio w...

Firma Audio Center Poland, wyłączny przedstawiciel w Polsce firm Arcam i Monitor Audio, z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowała ciekawą promocję dotyczącą produktów tych marek.
Soundbar Samsung N650 teraz w promocyjnej cenie

Soundbar Samsung N650 teraz w promocyjnej cenie

Soundbar Samsung N650 to pierwszy model w ofercie Samsunga z technologią Acoustic Beam i trybem Gra. Do 21 kwietnia br. w wybranych sieciach sprzedaży będzie oferowany w promocyjnej cenie.
Flagowe słuchawki zamknięte Focal Stellia w salonie Q21

Flagowe słuchawki zamknięte Focal Stellia w...

Salon audio-video Q21 z Pabianic zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych słuchawek Focal Stellia.
Exposure w RAFKO Dystrybucja

Exposure w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 11 kwiecień 2019
Firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure, której produkty hołdują klasycznym analogowym rozwiązaniom hi-fi. Stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowego portfolio...
Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Demo Room Samsung na Złotej 44 w Warszawie

Dodano: 5 kwiecień 2019
W centrum Warszawy, na 46. piętrze luksusowego budynku Złota 44, powstał Samsung Demo Room - przestrzeń, w której Samsung prezentuje swój 110-calowy ekran MicroLED w warunkach domowych. Wszystko po...
Nagrody iF World Design 2019 dla koncernu Harman

Nagrody iF World Design 2019 dla koncernu Harman

Dodano: 1 kwiecień 2019
iF World Design to jedne z największych i najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu, przyznawane od 65 lat. W tym roku HARMAN i jego zespół projektowy otrzymali aż 18 nagród za wybitne...
Zobacz także
Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Skompletuj system Arcam + Monitor Audio w promocyjnej cenie, a otrzymasz w prezencie słuchawki Ultrasone

Skompletuj system Arcam + Monitor Audio w promocyjnej cenie, a otrzymasz w prezencie słuchawki Ultrasone

Firma Audio Center Poland, wyłączny przedstawiciel w Polsce firm Arcam i Monitor Audio, z okazji Świąt Wielkanocnych prz...