Nowości Panasonic w roku 2019

Rok 2019 w firmie Panasonic to rok pełen technologicznych nowości. Japońska marka wprowadzi na rynek dwa nowe telewizory OLED, mini- i micro wieże, soundbary i słuchawki.

Dodano: 11 kwiecień 2019

Telewizory Panasonic

Panasonic TX-65GZ2000E - telewizor OLED to najpotężniejszy model wśród telewizorów Panasonica, wykorzystywany i strojony przez profesjonalistów z Hollywood.Jest wyposażony w zmodernizowany, inteligentny procesor HCX Pro, dzięki czemu zapewnia wysokiej jakosci odwzorowanie kolorów, większą głębię czerni i ogromny poziom szczegółowości.

Panasonic TX-65GZ1500E - zapewnia nowe wrażenia wizualne połączenie z bogatym dźwiękiem, za który odpowiada głośnik rotacyjny. Inteligentny procesor HCX PRO wyświetla szczegóły z precyzyjnym kontrastem i ulepszoną gradacją. Technology Dolby Vision i HDR 10+ gwarantują wyświetlenie realistycznego obrazu.

Panasonic TX-65GZ2000E

Panasonic TX-65GZ2000E

Panasonic TX-50GX830E - przedstawiciel telewizorów LED 4K 2019 z technologią HDR Bright Panel Plus zapewnia widoczność wszystkich detali w rozdzielczości 4K. Ponadto wyposażony w technologie dynamicznych metadanych Dolby Vision i HDR 10+ odpowiadające za wierną reprodukcję poszczególnych scen, oraz technologię Dolby Atmos.

Modele OLED swoja premierę rynkową będą miały na przełomie czerwca i lipca. Ceny będą zaczynały się od 7999 zł. Modele LED pojawią się w sklepach już w maju i ceny rozpoczną się od 2599 zł.

Audio

System wieżowy Panasonic SC- TMAX10 - ma łączyć wygodę i mobilność pionowych systemów głośnikowych Panasonic Urban Audio z maksymalną mocą dźwięku oferowaną przez systemy trzyczęściowe. Mają oferować potężny dźwięk z bardzo mocnym basem, karaoke z obsługą dwóch mikrofonów oraz sterowanie rodem z szaf grających oferowane przez aplikację Panasonic MAX Juke.

Model TMAX10 będzie można kupić już we wrześnu, cena nie została podana.

Mikro-wieża Panasonic SC- HC410 - mikro wieża z nową funkcją Space Tune, która optymalizuje dźwięk odpowiednio do lokalizacji. W sprzedaży od kwietnia i w cenie od 779 zł.

Mikro-wieża Panasonic SC- HC410

Mikro-wieża Panasonic SC- HC410

Soundbary Panasonic

Panasonic SC-HTB900 - model z wyższej półki, wyposażony w najnowsze technologie dźwięku. Oferuje obsługę najnowszych formatów audio jak Dolby Atmos® i DTS:X™. Emitowany przez niego dźwięk rozchodzi się w pomieszczeniu, zapewniając realistyczne wrażenia kinowe.

Panasonic SC-HTB700 - system głośników tego modelu oferuje różne tryby dźwięku. Obsługuje on najnowsze formaty audio, takie jak Dolby Atmos® i DTS:X™. Został zaprojektowany tak, aby mocny i dynamiczny dźwięk rozchodził się we wszystkich kierunkach.

Oba modele soundbarów wejdą na rynek czerwcu i będą w cenach od 2499 zł.

Panasonic SC-HTB700

Panasonic SC-HTB700

Słuchawki Panasonic

Panasonic RP-HTX90 - słuchawki bezprzewodowe HTX90NE są wyposażone w funkcję redukcji szumów. Mają kształty retro i klasyczne kolory. Będą dostępne w sprzedaży od maja w cenie od 599 zł.

Panasonic RP-HF410BE - nauszne słuchawki RP-HF410B umożliwiają bezprzewodowy odbiór sygnału dzięki technologii Bluetooth. Są wyposazone w 30-milimetrowe głośniki z magnesem neodymowym mające gwarantować wyraziste, mocne basy oraz czyste brzmienie partii wokalnych. System Extra Bass (XBS) obejmuje funkcję Acoustic Bass Control (regulacji basów) odpowiadającą za optymalizację przepływu powietrza przez filtr oraz obwód dostrajania dźwięków umożliwiający wzbogacanie i pogłębianie basów przy jednoczesnym ograniczeniu ich zniekształcania.

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży w cenie od 179 zł.

Panasonic RP-NJ310BE

Panasonic RP-NJ310BE

Panasonic RP-NJ310BE - bezprzewodowe słuchawki o kształcie głośników w stylu double-hold sprawiającym, że RP-NJ310BE dokładnie dopasowują się do uszu i nie wypadają z nich. Są lekkie i kompaktowe. W pełni naładowane mogą pracować bez przerwy przez 6 godzin. Funkcja szybkiego ładowania pozwala naładować baterię w 15 minut, gdy szykuje się on do wyjścia z domu — to wystarczy na 70 minut odtwarzania.

Słuchawki będą dostępne w sprzedaży od kwietnia w cenie od 169 zł.

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na...

W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585.5.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...