Magico ASUB - referencyjny subwoofer aktywny

Kolejną nowością Magico, obok głośnika podstawkowego A1 i kolumny centalnej ACC ASUB, jest referencyjny subwoofer aktywny ASUB. Urządzenie ma wbudowany wzmacniacz, elektroniczną zwrotnicę i centrum sterowania DSP.  Wraz z obecnym już na rynku wolnostojącym A3 możemy teraz stworzyć zestaw kina domowego.

Dodano: 27 maj 2019

Obudowa Obudowa ASUB opiera się na architekturze konstrukcyjnej modelu QSUB, wykorzystującej aluminium 6061 T6 o grubości 9,5 mm, innowacyjne wzmocnienia wewnętrzne i zaawansowane materiały tłumiące. Całość była opracowywana i oceniana zarówno w symulacji z wykorzystaniem oprogramowania FEA, jak i podczas fizycznych testów.

Magico ASUB - przetwornik niskotonowy

Generowanie dźwięku projektanci powierzyli nowo opracowanemu 250-milimetrowemu głośnikowi Magico z ultrasztywną membraną aluminiową. Przetwornik charakteryzuje się idealnym stosunkiem sztywności do wagi. Cała konstrukcja została skalibrowana tak, aby do maksimum ograniczyć zniekształcenia muzyczne w zakresie niskich częstotliwości.

Skierowany do przodu przetwornik jest wyposażony w bardzo mocny neodymowy układ napędowy. System napędowy 55-milimetrowej cewki z tytanowym karkasem tworzy stabilne pole magnetyczne o długim zakresie ruchu i pozwala odtwarzać częstotliwośd 50 Hz przy 110 dB, gwarantując przy tym minimalne zniekształcenia.

Czytaj również:

Kolumna podstawkowa Magico A1

Głośnik centralny Magico ACC

Magico ASUB - wzmacniacz/zwrotnica

Wbudowany w ASUB wzmacniacz cyfrowy dostarcza moc 500 W. W bezproblemowej integracji z kolumnami głośnikowymi systemów stereo lub kina domowego pomaga aktywna zwrotnica ze sterowaniem DSP. Oprogramowanie DSP umożliwia perfekcyjną integrację subwoofera i kolumn głośnikowych pracujących razem w pokoju odsłuchowym.

Inne kluczowe funkcje to trzy miejsca w pamięci urządzenia, pozwalające zachować indywidualne ustawienia, auto-detekcja, auto-wyłączenie, ochrona przed przesterowaniem i ochrona termiczna.

Magico ASUB jest dostępny w eleganckim, anodyzowanym, czarnym wykończeniu ze szczotkowanego aluminium.

Źródło: Audio Klan

Podstawowe dane

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor w Q21

Odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby...

Salon Q21 z Pabianic organizuje kolejne ciekawe prezentacje - tym razem zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych kolumn Pylon Audio Ruby Monitor.
Odsłuchy w salonie Q21: Vincent DAC-7

Odsłuchy w salonie Q21: Vincent DAC-7

Już niebawem fani marki Vincent będą mogli przetestować w pabianickim salonie Q21 najnowszy przetwornik cyfrowo/analogowy tej marki, a mianowicie DAC-7.
Gramofon Pro-Ject Essential III George Harrison w wiosennej, niższej cenie

Gramofon Pro-Ject Essential III George Harrison...

Kolejna cenowa okazja w pabianickim salonie audio-video Q21. Limitowana wersja gramofonu Pro-Ject Essential III George Harrison w salonie Q21 teraz w wiosennej cenie 1450 zł.
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Exposure w RAFKO Dystrybucja

Exposure w RAFKO Dystrybucja

Dodano: 11 kwiecień 2019
Firma RAFKO Dystrybucja została wyłącznym przedstawicielem marki Exposure, której produkty hołdują klasycznym analogowym rozwiązaniom hi-fi. Stanowią idealne uzupełnienie dotychczasowego portfolio...
Zobacz także
Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Naim Mu-so 2nd Generation

Naim Mu-so 2nd Generation

Naim Mu-so zrobił furorę. Oryginalne urządzenie zawiera odtwarzacz strumieniowy, wzmacniacz i komplet głośników, ale prz...