NDH-20 - pierwsze słuchawki studyjne marki Neumann w Polsce

Swoją premierę miały na targach NAMM 2019 w Anaheim, USA. Teraz NDH 20 - pierwsze słuchawki producenta legendarnych mikrofonów i wysokiej klasy monitorów studyjnych, firmy Neumann.Berlin, są już dostępne w Polsce.

Dodano: 25 czerwiec 2019

Neumann NDH 20 to zamknięte słuchawki studyjne. Mają oferować - jak mówi producent - "doskonałą izolację z dobrze wyważonym dźwiękiem i wyjątkową rozdzielczością". Sprawdzą się więc w pracy z dźwiękiem - podczas monitorowania, edycji lub miksowania, nawet w głośnym otoczeniu.

Słuchawki mają nowo zaprojektowane 38-mm przetworniki z magnesami neodymowymi zapewniające wysoką czułość i niski poziom zniekształceń. Nie potrzebują dedykowanego wzmacniacza i mają brzmieć bardzo dobrze również na urządzeniach mobilnych, takich jak laptopy.

Pałąk słuchawek jest wykonany z elastycznej stali sprężynowej, a osłony nauszników z lekkiego aluminium. Są także wyposażone w duże i miękkie poduszki z pianki pamięciowej. Można je składać.

W przeciwieństwie do większości zamkniętych słuchawek, Neumann NDH 20 nadają się również do miksowania dźwięku. Niezwykle płaska charakterystyka częstotliwościowa i naturalność brzmienia umożliwiają profesjonalną pracę z dźwiękiem i zapewniają kompatybilność ze wszystkimi systemami odtwarzania.

Słuchawki Neumann NDH 20 są dostępne w ofercie firmy Aplauz - przedstawiciela Neumann.Berlin w Polsce.

Czytaj również testy z kategorii: Słuchawki

Źródło: Aplauz

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na...

W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585.5.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...