Głośniki Harman Kardon Citation

Seria głośników Harman Kardon Citation właśnie wchodzi do Polski. Tworzą ją modele Citation One, 100, 300, 500, Bar, Sub, Suround i Tower, wyposażone w wiele ciekawych funkcjonalności, np. wbudowanego Asystenta Google.

Dodano: 1 lipiec 2019

Głośniki pozwalają stworzyć system kina domowego. Harman Kardon Citation Tower w połączeniu z modelami Surround, soundbarem Citation Bar oraz subwooferem Citation Sub ma oferować potężny dźwięk zarówno stereo, jak i - właśnie - kina domowego.

Głośniki mają wbudowanego Asystenta Google, który umożliwia wygodne sterowanie głosem w bezprzewodowym domowym systemie nagłośnienia. Wbudowany Chromecast umożliwia ponadto słuchanie treści audio, radia internetowego i podcastów w wysokiej rozdzielczości. Dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania dla nowych funkcji i usług proponowane opcje muzyczne i głosowe będą zawsze aktualne.

Czytaj również testy głośników bezprzewodowych Harman Kardon

Harman Kardon Citation Tower

Harman Kardon Citation Tower 

Na szczególną uwagę inteligentne kolumny hi-fi Harman Kardon Citation Tower. Nie tylko "wyglądają" - w tym przypadku mikrofony głośnika można wyłączyć. Wielokolorowe wskaźniki LED informują o aktualnym statusie mikrofonów, a kolorowy ekran dotykowy LCD umożliwia proste zarządzanie i korzystanie z kolumn.

Seria Harman Kardon Citation, odkąd się pojawiła, zbiera laury w dziedzinie designu i technologii. Wśród nich warto wymienić te najbardziej znane: iF Design Award, Red Dot Award czy EISA.

Harman Kardon Citation One

Harman Kardon Citation One

Głośniki Harman Kardon Citation są dostępne w kolorach czarnym i szarym. Są eleganckie i minimalistyczne, pokryte trudnopalną i odporną na zabrudzenia wełną mieszaną wykonaną przez markę Kvadrat.

Ceny:

- Harman Kardon Citation One: 849 zł
- Harman Kardon Citation 100: 1299 zł
- Harman Kardon Citation 300: 1699 zł
- Harman Kardon Citation 500: 2799 zł
- Harman Kardon Citation Bar: 4299 zł
- Harman Kardon Citation Surround: 959 zł/ szt.
- Harman Kardon Citation Sub: 3499 zł
- Harman Kardon Citation Tower: 5399 zł/ szt.

Źródło: Suport

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na...

W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585.5.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...