Słuchawki Phiaton BT120NC

Phiaton BT 120 NC to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z funkcją aktywnej redukcji szumów (ANC), umożliwiające połączenie z różnymi inteligentnymi urządzeniami w celu słuchania muzyki i prowadzenia rozmów.

Dodano: 3 lipiec 2019

Słuchawki Phiaton BT 120 NC są wyposażone w przetworniki dynamiczne 12 mm pokryte podwójną warstwą folii węglowej, redukujące wibracje. Jak mówi producent, dostarczają brzmienie czyste, precyzyjne i dynamiczne. Przydaje się w tym technologia aktywnego redukowania hałasu, która usuwa niepożądane dźwięki zewnętrzne (poniżej 1 kHz) aż o 95%.

Technologia Bluetooth w wersji 4.2 zapewnia lepszą jakość dźwięku i dłuższą żywotność baterii. Jest również kompatybilna z urządzeniami wyposażonymi w starsze wersje Bluetooth.

Phiaton BT 120 NC mają funkcję szybkiego ładowania, dzięki czemu można słuchać muzyki nawet przez godzinę (ładowanie trwa tylko 5 minut). Pełne ładowanie zajmuje godziny, co umożliwia działanie baterii do 8,5 godzin.

Słuchawki otrzymały certyfikat szczelności klasy IPX4, więc są odporne na działanie potu i wody. Mają pałąk Memory Flex, który umieszcza się za szyją, oraz pilot dotykowy umożliwiający łatwy dostęp do głównych elementów sterujących.

Czytaj również testy z kategorii: Słuchawki

Słuchawki Phiaton BT120NC

Dane techniczne:

- Głośniki dynamiczne: 12 mm
- Impedancja: 16 Ω
- Czułość: 102 dB / mW
- Zakres częstotliwości: 20 Hz ~ 20 kHz
- Max. moc wejściowa: 40 mW
- Sieć komunikacyjna: Bluetooth 4.2
- Zasięg bezprzewodowy: w promieniu 10 m
- Czas rozmów głosowych (NC wł. / wył.): do 5 godz. / 8,5 godz.
- Czas odtwarzania muzyki (NC wł. / wył.): do 5 godz. / 8,5 godz.
- Czas czuwania (NC wł. / wył.): do 12,5 godz. / 290 godz.
- Pełny czas ładowania: 2 godz.

Słuchawki są dostępne w dwóch kolorach - czarnym i białym.

Źródło: MIP

Podstawowe dane

  • 219 zł

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

9. sprzętowych zestawów na 9. urodziny Pylon Audio

Z okazji 9. urodzin marki Pylon Audio salon Q21 z Pabianic przygotował 9 zestawów stereofonicznych oraz wielokanałowych, teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.
Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipcowa oferta specjalna Monitor Audio

Lipiec to miesiąc, w którym możecie skorzystać w oferty specjalnej na zakup zestawów kolumn Monitor Audio Monitor w konfiguracji wielokanałowej. Na zakupy zaprasza salon Q21 z Pabianic.
Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na żywo

Prezentacja kolumn JBL L100 Classic i muzyka na...

W sobotę 20 lipca w salonie Audio Styl w Katowicach odbędzie się prezentacja kolumn JBL L100 Classic, której będzie towarzyszyła muzyka na żywo. W prezentacji weźmie także udział wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585.5.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Wzmacniacz zintegrowany ARCAM SA30

Arcam wypuścił na rynek swój najnowszy wzmacniacz zintegrowany SA30. Jest on częścią serii HDA i został zaprojektowany w...