Telewizory Samsung RU7

W tegorocznej ofercie telewizorów Samsung UHD (4K) znalazła się m.in. seria 7, którą reprezentują modele RU7400, RU7300 i RU7100. Oferują one funkcję poprawy jakości obrazu oraz jego skalowanie do jakości jak najbliższej 4K i dostęp do popularnych serwisów VOD, w tym aplikacji Apple TV

Dodano: 7 sierpień 2019

Seria RU7 oferuje duży wybór modeli telewizorów UHD (4K), które zastąpiły popularne zeszłoroczne telewizory z literą "N" w nazwie. Najwyższe modele w tej ofercie, czyli RU74xx, wyróżniają się Rozszerzoną Dynamiczną Paletą Kolorów, która jest w stanie odwzorować ponad miliard odcieni barw.

Wszystkie modele z serii 7 zostały ponadto wyposażone w inteligentny Procesor UHD, który odpowiada za wysoką jakość obrazu 4K. Zarządza kolorem, optymalizuje poziom kontrastu i kontroluje HDR. Rozdzielczość 4K UHD odpowiada przy tym za wyrazistość obrazu, a technologia Supreme UHD Dimming za precyzyjną regulację barw, ostrości i kontrastu.

Samsung RU100

Samsung RU100

Telewizory Samsung UHD zostały wyposażone w platformę Smart TV. Dzięki Smart Hub ulubione treści są w zasięgu ręki. Obsługę ułatwia także pilot, który pozwala zarządzać większością podłączonych do telewizora urządzeń - od dekodera po konsolę do gier.

Właściciele telewizorów Samsung z serii RU7 mogą także korzystać z aplikacji Apple TV**. Dzięki niej zyskują dostęp do swojej biblioteki filmów i programów w iTunes i mogą kupować kolejne produkcje, w tym materiały w najwyższej jakości 4K HDR. Ponadto obsługa AirPlay 2 pozwoli odtwarzać na telewizorze Samsung UHD filmy, zdjęcia czy muzykę bezpośrednio z urządzeń Apple.

Telewizory Samsung z serii 7 zostały wyposażone w System Maskowania Kabli*. Wystarczy jedynie umieścić je w specjalnie wyprofilowanych szczelinach, znajdujących się z tyłu telewizora, a następnie przeprowadzić je przez podstawę.

Samsung RU400

Samsung RU400

* Z wyłączeniem modelu 43".
** Apple, Apple TV I AirPlay2 są znakami towarowymi należącymi do Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i innych krajach. AirPlay2 wymaga systemu iOS w wersji 12.3 lub wyższej lub systemu macOS w wersji 10.14.5 lub wyższej.

Amplitunery Cambridge Audio AXR w zestawach promocyjnych w salonie Q21

Amplitunery Cambridge Audio AXR w zestawach...

Salon Q21 przygotował dla swoich klientów kolejną promocyjną ofertę. Tym razem w atrakcyjnych cenach znalazły się zestawy stereo.
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi &...

W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i szczotki do czyszczenia płyt.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

EISA nagradza produkty z całego świata, ma już wpływ na wszystkie rynki, opiera swój autorytet na ekspertach ze wszystki...