Wzmacniacz zintegrowany Vitus Audio SIA-030

SIA-030, najnowsza integra sygnowana logiem Vitus Audio, jest uzupełnieniem bogatej oferty serii Signature. Za urządzenie zapłacimy 35 tys. euro.

Dodano: 7 sierpień 2019

Vitus Audio SIA-030 korzysta między innymi ze zmodyfikowanych układów modelu MP-M201 (seria Masterpiece), oferuje też nowo opracowaną technologię kontroli głośności - teraz możemy zmieniać ją co 0,5 dB od początku do końca.

Kolejną innowacją znaną z monobloków są dwie formy prezentacji dźwięku - Classic, nieco gładsza z większym polotem, oraz Rock - bardziej drapieżna o bezpośrednim przekazie.

Co więcej, do SIA-030 można dokupić opcjonalne moduły. Pierwszy z nich to przetwornik cyfrowo-analogowy i streamer w jednym. Drugi jest przedwzmacniaczem gramofonowym MM/MC, wyposażonym w dwa niezbalansowane wejścia z oddzielną regulacją każdego z nich.

Oba moduły zostały opracowane specjalnie pod kątem nowego urządzenia i są zaprojektowane tak, aby ich instalację mógł wykonać każdy we własnym zakresie. Chociaż są jedynie dodatkiem do wzmacniacza zintegrowanego, każdy z nich stanowi pełnowartościowy produkt.

Wzmacniacz zintegrowany Vitus Audio SIA-030 jest już dostępny w sprzedaży, podobnie jak dedykowane mu opcjonalne moduły DAC-a i przedwzmacniacza gramofonowego. Jego cena zaczyna się od 35 000 euro w wersji podstawowej.

Czytaj również testy z kategorii: Wzmacniacze stereo

Dane techniczne:

- Wejścia: 3 x XLR, 2 x RCA
- Czułość: 2/4/8 Vrms
- Impedancja: 10 kΩ
- Moc (klasa A/klasa AB): 30/200 W
- Stosunek sygnał/szum: > 120 dB
- THD + szum: < 0,01%
- Pobór mocy (standby/klasa AB): < 1/90 W
- Wymiary (W x S x G): 268 x 435 x 530 mm
- Waga: ok. 63 kg

Źródło: RCM

Amplitunery Cambridge Audio AXR w zestawach promocyjnych w salonie Q21

Amplitunery Cambridge Audio AXR w zestawach...

Salon Q21 przygotował dla swoich klientów kolejną promocyjną ofertę. Tym razem w atrakcyjnych cenach znalazły się zestawy stereo.
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi &...

W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i szczotki do czyszczenia płyt.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

EISA nagradza produkty z całego świata, ma już wpływ na wszystkie rynki, opiera swój autorytet na ekspertach ze wszystki...