Audio Pro w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Urządzenia szwedzkiego Audio Pro już są dostępne w Polsce. Sprzedaż prowadzą salony gólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design, w których możemy zapoznać się z całą gamą produktową marki.

Dodano: 9 sierpień 2019

Audio Pro działa już ponad 40 lat. Większość urządzeń marki jest kompaktowych rozmiarów, jednak ich dźwięk znajduje uznanie, czego potwierdzeniem są liczne nagrody przyznawane przez profesjonalistów i prestiżowe redakcje z całego świata.

Firma rozpoczęła działalność w 1978 r. i już w chwilę po swoim debiucie marka Audio Pro stała się synonimem imponującego dźwięku płynącego z kompaktowych urządzeń. Pierwotne założenia konstrukcyjne pozostają aktualne do dzisiaj, ale dodatkowo produkty Audio Pro stosunkowo wcześnie zyskały także funkcje bezprzewodowe.

Audio Pro Drumfire

Audio Pro Drumfire

Już w pierwszych latach działalności Audio Pro inżynier Karl-Erik Ståhl opracował rozwiązanie ACE-Bass pozwalające uzyskać głęboki bas także z niewielkich urządzeń. U podstaw wysokiej jakości brzmienia leżą również liczne testy, których zadaniem jest potwierdzenie, czy uzyskany efekt dźwiękowy jest zgodny ze standardami Audio Pro.

Projektanci firmy spędzają mnóstwo godzin w pokoju odsłuchowym, pracując nad udoskonalaniem dźwięku. Aby mieć pewność, że całość równie dobrze zagra u końcowych użytkowników, pracownicy firmy testują prototypy także w swoich domach.

Audio Pro A10

Audio Pro A10

Projektanci firmy już w pierwszych latach XXI wieku dostrzegli potencjał drzemiący w łączności bezprzewodowej. Wprowadzając Bluetooth do swoich urządzeń, Audio Pro stało się jednym z pionierów w świecie głośników bezprzewodowych. Następnym krokiem było wykorzystanie funkcji multiroom. Obecną gamę produktową Audio Pro tworzą dwie serie urządzeń: głośniki Bluetooth i głośniki multiroom.

Skandynawskie korzenie firmy potwierdza wzornictwo urządzeń Audio Pro. Pozornie proste, bez jakichkolwiek upiększeń, w istocie jest niezwykle eleganckie i ponadczasowe. Wszystkie modele są wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym aluminium i ekologicznej skóry.

Audio Pro Addon T20

Audio Pro Addon T20

Źródło: Audio Klan

Podstawowe dane

Pozostałe newsy sprzętowe

Zobacz wszystkie
Amplitunery Cambridge Audio AXR w zestawach promocyjnych w salonie Q21

Amplitunery Cambridge Audio AXR w zestawach...

Salon Q21 przygotował dla swoich klientów kolejną promocyjną ofertę. Tym razem w atrakcyjnych cenach znalazły się zestawy stereo.
Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi & Video Design

Weekendowa promocja. Niższe ceny w Top Hi-Fi &...

W salonach Top Hi-Fi & Video Design startuje akcja promocyjna "Deal of the weekend", w ramach której kilkadziesiąt produktów będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

Gramofon Clearaudio Concept - w zestawie taniej

W salonach Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż zestawu składającego się z gramofonu Clearaudio Concept z wkładką MM oraz praktycznych akcesoriów: pokrywy przeciwpyłowej, docisku i szczotki do czyszczenia płyt.
Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Audio Klan oficjalnym przedstawicielem firmy Luxman w Polsce

Dodano: 27 czerwiec 2019
Japoński Luxman, ikona w świecie high-endowych urządzeń, ma nowego przedstawiciela w Polsce. Została nim firma Audio Klan. Już wkrótce w jej 12 salonach Top Hi-Fi & Video Design pojawi się...
Pro-Ject

Pro-Ject

Dodano: 4 czerwiec 2019
Wraz z początkiem czerwca br. portfolio produktowe Horn Distribution powiększyło się o wybrane linie produktów marki Pro-Ject, uznanego producenta wysokiej jakości gramofonów i innych urządzeń...
Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Ken Ishiwata żegna się z marką Marantz

Dodano: 16 maj 2019
Po 41 latach bycia czołową postacią dla Marantza Ken Ishiwata - jeszcze w tym miesiącu - odchodzi z firmy. Decyzja została podjęta przez obie strony po wygaśnięciu kontraktu starszego menedżera i...
Zobacz także
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

Nagrody EISA 2019-2020 rozdane

EISA nagradza produkty z całego świata, ma już wpływ na wszystkie rynki, opiera swój autorytet na ekspertach ze wszystki...