Odtwarzacze Blu-ray OPPO UDP-205 i UDP-203 w zestawach kina domowego oraz stereo

Odtwarzacze Blu-ray OPPO UDP-205 i UDP-203 w zestawach kina domowego oraz stereo

Dodano: 25 wrzesień 2017

OPPO UDP-205 i UDP-203 to funkcjonalne i zaawansowane odtwarzacze Blu-ray. Teraz w salonach Top Hi-Fi & Video Design oba są dostępne w zestawach kina domowego oraz stereofonicznych – z towarzyszącą im elektroniką Yamaha oraz Moon i kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins, ELAC oraz PSB.

Oppo UDP-205 jest flagowym odtwarzaczem Blu-ray w ofercie OPPO. Bogato wyposażony, jest kompatybilny z najnowszymi standardami i formatami audio-wideo. Użytkownicy mogą w pełni korzystać z zalet wideo 4K UHD oraz high-res audio.

Urządzenie obsługuje pliki FLAC, ALAC, AIFF, DSD64/128, a także najnowsze formaty dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i DTS:X. Funkcjonalność modelu zwiększa wbudowany moduł Wi-Fi, a wysoką jakość dźwięku gwarantują wysokiej klasy przetworniki cyfrowo-analogowe Sabre ES9038PRO. Odtwarzacz oferuje także dźwięk przestrzenny Dolby Atmos i DTS:X.

Na pokładzie odtwarzacza jest wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy AKM AK4458VN, który przetwarza formaty PCM aż do 192 kHz/32 bity i DSD64. Dzięki niemu Oppo UDP-203 zapewnia wysokiej jakości dźwięk i pozwala odtwarzać muzykę zapisaną w plikach wysokiej rozdzielczości, m.in. FLAC, ALAC, AIFF i WAV.

OPPO UDP-205 jest dostępny w dwóch zestawach stereo. Pierwszy oprócz UDP-205 obejmuje także wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S2100 i kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 704 S2. W drugim z zestawów znajdziemy wzmacniacz zintegrowany Moon Neo 250i oraz kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 703 S2. Jest i zestaw, w którym odtwarzacz Blu-ray UDP-205 współpracuje amplitunerem AV Yamaha MusicCast RX-A3070 oraz kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins: 704 S2, 707 S2 i HTM72 S2.

Drugi z odtwarzaczy, model Oppo UDP-203, jest dostępny w czterech zestawach. Na fanów wysokiej jakości dźwięku stereo w salonach Top Hi-Fi & Video Design czekają systemy z OPPO UDP-203 i amplitunera stereo Yamaha MusicCast R-N803D oraz kolumn głośnikowych PSB X1T lub X2T. W trzecim systemie stereofonicznym pracują UDP-203, wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S801 i wolnostojące kolumny głośnikowe ELAC Uni-Fi FS U5. Całość dopełnia 5-kanałowy system kina domowego z amplitunerem AV Yamaha MusicCast RX-A870 oraz kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins: 683 S2, 686 S2 i HTM62 S2.

Więcej informacji o zestawach stereo i kina domowego z odtwarzaczami Blu-ray OPPO UDP-205 i OPPO UDP-203 można znaleźć na stronie internetowej www.tophifi.pl.

Źródło: Top Hi-Fi

 

Zobacz też:

Newsy sprzętowe

Kabel sygnałowy Black Rhodium Overture

Dodano: 18 październik 2017
Kabel sygnałowy Black Rhodium Overture
Black Rhodium wprowadził do swojej oferty nową wersję stereofonicznego kabla sygnałowego Overture, który wkrótce znajdzie się również na naszym rynku.

Słuchawki dokanałowe Mee Audio X6

Dodano: 18 październik 2017
Słuchawki dokanałowe Mee Audio X6
Kolejne bezprzewodowe słuchawki powstałe z myślą o sportowcach trafiają na rynek. Tym razem firmowane przez Mee Audio.
Pozostałe promocje i prezentacje Zobacz wszystkie

 

 

 
Audio - październik 2017

Strefa Magazynu

Audio 10/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Kolumny głośnikowe Focal Kanta No2

Kolumny głośnikowe Focal Kanta No2

Do sprzedaży wchodzi Kanta No2 - najnowsza trójdrożna konstrukcja podłogowa Focala.