Amplituner Yamaha MusicCast RX-A670

Amplituner Yamaha MusicCast RX-A670

Dodano: 13 czerwiec 2017

W salonach ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design rozpoczęła się sprzedaż najnowszego amplitunera AV Yamahy - MusicCast RX-A670.

Zobacz newsy tego producenta

Yamaha MusicCast RX-A670 to 7.2-kanałowa konstrukcja, która obsługuje wideo 4K oraz formaty Dolby Atmos® i DTS:X™. Urządzenie jest wyposażone w tuner cyfrowy DAB+, łączność Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi i jest kompatybilne z systemem multiroom Yamaha MusicCast.

Urządzenie umożliwia skalowanie wideo do rozdzielczości 4K z wejścia HDMI i obsługuje najnowsze formaty dźwięku przestrzennego, tj. Dolby Atmos® i DTS:X™. Oferuje liczne złącza, w tym HDMI z eARC oraz CEC, a także HDR Video z Dolby Vision i przepustowością BT.2020.

Na pokładzie Yamahy znajduje się tunera DAB+, który zapewnia użytkownikom możliwość słuchania audycji radiowych w cyfrowej jakości. Urządzenie oferuje ponadto wiele funkcji sieciowych gwarantujących dostęp do radia internetowego, serwisów muzycznych takich jak Tidal, Spotify i Deezer, a także nagrań udostępnionych w domowej sieci.

Amplituner Yamaha MusicCast RX-A670

Amplituner Yamaha MusicCast RX-A670

Wszechstronność modelu zwiększa łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Wi-Fi Direct, AirPlay i Bluetooth. Ponadto amplituner jest kompatybilny z systemem multiroom MusicCast, który umożliwia przesyłanie dźwięku pomiędzy domowymi urządzeniami audio.

Wraz z modelem Yamaha MusicCast RX-A670  firma wprowadza nowe użyteczne funkcje. Pierwsza umożliwia zarejestrowanie w pamięci urządzenia ulubionych źródeł, np. stacji radiowych lub folderów z serwera NAS i ich szybkie wywołanie po naciśnięciu odpowiedniego przycisku SCENE. Kolejnym udogodnieniem jest funkcja Triggered Auto Playback, dzięki której włączenie RX-A670 pracującego w systemie MusicCast automatycznie włączy wszystkie urządzenia MusicCast, które były połączone ze sobą podczas ostatniej sesji odsłuchowej.

Źródło: Audio Klan

Podstawowe dane

YAMAHA YAMAHA Marka
Pozostałe newsy sprzętowe Zobacz wszystkie
Promocje i prezentacje

Nowe systemy kina domowego Yamaha w Top Hi-Fi &...

Dodano: 10 sierpień 2017
Nowe systemy kina domowego Yamaha w Top Hi-Fi & Video Design
W salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dostępne są już trzy systemy kina domowego Yamaha: YHT-4940, YHT-2940 i YHT-1840. Każdy z nich jest kompletnym zestawem, na który składa się amplituner AV oraz 5.1-kanałowy zestaw głośników, obejmujący cztery kolumny efektowe, głośnik centralny i subwoofer.

Chord Mojo w zestawach ze słuchawkami w salonach...

Dodano: 9 sierpień 2017
Chord Mojo w zestawach ze słuchawkami w salonach Top Hi-Fi & Video Design
Chord Mojo jest jednym z najbardziej zaawansowanych wzmacniaczy słuchawkowych z wbudowanym przetwornikiem C/A USB. Teraz w salonach Top Hi-Fi & Video Design model ten dostępny jest w zestawach ze słuchawkami pięciu renomowanych marek.

Hegel H90 w ofercie salonu Q21

Dodano: 8 sierpień 2017
Hegel H90 w ofercie salonu Q21
Salon Q21 wprowadził do swojej oferty najnowszy wzmacniacz Hegel H90.
Zobacz wszystkie
Newsy branżowe
Amate Audio na polskim rynku

Amate Audio na polskim rynku

Dodano: 28 czerwiec 2017
Na rynek polski powróciła referencyjna marka Amate Audio, dawniej Master Audio - hiszpańskiego producenta profesjonalnych systemów nagłośnieniowych z ponad 45-letnim doświadczeniem na światowym...
Audio Center nowym dystrybutorem urządzeń marki Roksan

Audio Center nowym dystrybutorem urządzeń marki Roksan

Dodano: 22 maj 2017
Jedna z legend brytyjskiego audio, firma Roksan, zmieniła właśnie dystrybutora. Od dziś, 22 maja, jest nim krakowska firma Audio Center Poland. Zmiana ta jest związana z nowym właścicielem marki,...
"Słuchaj odpowiedzialnie - Sennheiser wspiera kampanię społeczną

"Słuchaj odpowiedzialnie - Sennheiser wspiera kampanię społeczną

Dodano: 20 kwiecień 2017
Firma Sennheiser ogłosiła start akcji "Słuchaj odpowiedzialnie", która jest częścią kampanii społecznej "Usłysz dobre dźwięki" organizowanej wspólnie z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w...
POLPAK POLAND wyłącznym dystrybutorem XLO na Europę

POLPAK POLAND wyłącznym dystrybutorem XLO na Europę

Dodano: 13 kwiecień 2017
POLPAK POLAND został wyłącznym dystrybutorem na Europę produktów marki XLO.
Zobacz wszystkie

 

 

 
Audio - lipiec - sierpień 2017

Strefa Magazynu

Audio 7-8/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio
Amplitunery AV Marantz SR5012 i SR6012

Amplitunery AV Marantz SR5012 i SR6012

Marantz zaprezentował dwa nowe amplitunery AV - SR6012 oraz SR5012 - oferujące technologie jak jak Dolby Atmos i DTS:X o...