Przeglądaj testy według marek

Najnowsze testy

REVELATION

VAN DEN HUL REVELATION

Kable głośnikowe

Van Den Hul to firma w Polsce doskonale znana, jedna z pierwszych w branży kabli, która pojawiła się na naszym rynku na początku lat 90. Wszyscy wiemy, a nawet nie wiedząc, domyślilibyśmy się, że ma swoje korzenie w Holandii. Założycielem i najważniejszą osobą był i jest A.J. Van Den Hul. Początek działalności datuje się na rok 1980, a pierwszym ambitnym celem były nie same kable, ale przetwarzanie dźwięku...
4 200 zł
10/2004 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 13 sklepach
The Wind MkII

VAN DEN HUL The Wind MkII

Kable głośnikowe

Już na pierwszy rzut oka-ucha kabel Wind MkII odbierzemy jako charakteryzujący się lekkim, przyjemnym, ale zarazem solidnym i rzetelnym brzmieniem. Może dopiero po dłuższym obcowaniu z nim docierają kolejne jego cechy − dynamizm i szybkość, ale na pewno kiedy zostaną zauważone, już nie ustąpią.
164 zł
02/2003 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 13 sklepach
LS-G

VELUM LS-G

Kable głośnikowe

Przemysł "kablarski" jest zadziwiająco żywotną gałęzią audio. Po latach zaniedbań i całkowitej negacji przyszło ożywienie, a z nim nieuchronny w tej sytuacji "neofityzm", charakteryzujący się m.in. przesadnym przywiązaniem i przecenianiem wpływu kabli na dźwięk systemu. W tej sytuacji rodzi się zasadnicze pytanie: czy kabel za - powiedzmy - 10 000 zł jest wart swojej ceny.
15 000 zł
12/2005 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 1 sklepie
EQUINOX 5

WIREWORLD EQUINOX 5

Kable głośnikowe

Modele Equinox 5 należą do niższej od Reference serii Premium i są ekonomiczną wersją kabli Eclipse 5. Znajdziemy w nich jednak wszystkie najważniejsze patenty tej firmy.
1 550 zł
04/2007 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 21 sklepach
ER-11

XLO ER-11

Kable głośnikowe

Kabli XLO nie da się pomylić z żadnymi innymi - ich kształt, specyficzna budowa i kolory są jedyne w swoim rodzaju.
70 zł
04/2006 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 16 sklepach
SIGNATURE 2 5.2

XLO SIGNATURE 2 5.2

Kable głośnikowe

Firma XLO powstała w 1991 roku, a założył ją niejaki Roger Skoff. Ten ekonomista z wykształcenia (robimy się czujni...), a z zamiłowania pasjonat dobrego dźwięku (bierzemy na wiarę) i teoretyk w dziedzinie przewodnictwa (dobrze, ale niech z teorią nie przesadza), stworzył swój pierwszy kabel w 1988 roku.
12 800 zł
10/2004 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 16 sklepach
UNLIMITED EDITION UE-5

XLO UNLIMITED EDITION UE-5

Kable głośnikowe

Jak każda szanująca się firma, tak i amerykańska XLO nie jest kolejnym potentatem, zamawiającym przewody np. w tajwańskim EmTechu, i sprzedającym je z własnym logo. XLO proponuje ekskluzywne, wypracowane przez lata własne rozwiązania. Wystarczy zresztą jeden rzut oka na którąkolwiek konstrukcję tego specjalisty, żeby przystanąć i wyrzucić z siebie: "Ooo - coś innego...".
32 000 zł
02/2005 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 16 sklepach
BCS-HW919

PIONEER BCS-HW919

Soundbary

Pioneer ma swój własny, odważny pomysł na soundbary. Zdecydował się wprowadzić do oferty kilka modeli opartych na oryginalnej koncepcji, polegającej na oddzieleniu elektroniki od części głośnikowej. Tylko ta druga zachowuje formę podtelewizorową i jest układem pasywnym - czyli jej wzmacniacze są w osobnej obudowie, razem z odtwarzaczem Blu-ray.
3 900 zł
00/0000 Numer AUDIO
Sprawdź dostępność
w 35 sklepach

 

 

Audio - październik 2017

Strefa Magazynu

Audio 10/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
GRYPHON Kalliope

GRYPHON
Kalliope

Kalliope oznacza w mitologii greckiej muzę poezji epicznej, która (wraz z innymi muzami Olimpu) uświetniała śpiewem bies...

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio