IsoAcoustics i PSB Speakers nawiązują współpracę

24 stycznia 2020 Branżowe

Firmy IsoAcoustics i PSB Speakers zapowiedziały nawiązanie współpracy, która zostanie zapoczątkowana przed wystawą Integrated Systems Europe 2020. Dwóch kanadyjskich producentów łącząc swoje siły w 2020 r., zaoferuje nową linię głośników PSB wyposażonych w wielokrotnie nagradzaną technologię izolacji IsoAcoustics.

Może Cię zainteresować

IsoAcoustics to kanadyjski projektant produktów izolacji akustycznej dla głośników domowych i profesjonalnych, zaś PSB Speakers to producent kolumn głośnikowych. Firmy łączą teraz swoje siły, aby zaoferowad światowej klasy domowe audio (hi-fi) i zestawy głośników kina domowego.

Wiele nadchodzących modeli PSB Speakers będzie wyposażanych w rozwiązania izolacyjne IsoAcoustics. Wprowadzane w przyszłości kolumny głośnikowe będą więc, jak mówią Kanadyjczycy, "zapewniać czystszy dźwięk i bardziej otwartą trójwymiarową scenę dźwiękową".

Pierwsza konstrukcja PSB Speakers zintegrowana z rozwiązaniem IsoAcoustics, subwoofer CSIR Sub (CustomSound In-Room Sub), zostanie zaprezentowana podczas wystawy Integrated Systems Europe w Amsterdamie w lutym br.

Czytaj testy kolumn głośnikowych PSB

Od wielu lat standardem w branży audio jest wykorzystanie masy i kolców podłogowych do zarządzania interakcją z powierzchnią nośną. Utytułowana technika izolacji IsoAcoustics stanowi całkowicie odmienne podejście, które szybko znajduje zainteresowanie i które zmienia sposób, w jaki ludzie słuchają muzyki w domach i profesjonalnych studiach nagraniowych na całym świecie.

IsoAcoustics uzupełnia głośniki, zarządzając połączeniem z powierzchnią nośną. Podstawa głośnika łączy się z powierzchnią nośną, pozwalając, aby energia była efektywnie zarządzana przez wewnętrzne izolatory. Zadaniem tych ostatnich jest znacząca redukcja przenoszenie energii rezonansowej z głośnika na powierzchnię nośną i zapobieganiem odbijaniu się drgań od podłogi i kierowaniu ich z powrotem do głośnika.

Opatentowane izolatory mają kierunkową konstrukcję i są dostosowane do przetworników głośnika, aby zapewnić większą czystość i precyzję dźwięku.

Czytaj również: Produkty IsoAcoustics w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta sierpień 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista maj - czerwiec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio lipiec 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu