Odsłuchy wzmacniaczy zintegrowanych Mark Levinson No 5802 i No 5805

26 sierpnia 2019 Promocje i prezentacje

Mark Levinson i Filharmonia Śląska? Takie połączenie jest możliwe. Właśnie w Filharmonii Śląskiej, 14 września, odbędzie się polska premiera wzmacniaczy zintegrowanych No 5802 i No 5805.

Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem oraz ograniczoną ilość miejsc w ramach każdego odsłuchu organizatorzy zachęcają do potwierdzenia swojego uczestnictwa w wydarzeniu drogą mailową: info@jbl.com.pl. Na każdy z planowanych odsłuchów może wejść około 25 osób.

Wydarzenie jest przygotowywane we współpracy z salonem Audio Styl w Katowicach, który jest autoryzowanym dealerem produktów Mark Levinson.

Mark Levinson No 5805 - front

Anodowane na czarno panele przednie wykrojone z litego aluminium o grubości 25 mm, przechodzą niezauważalnie w elegancką szklaną powierzchnię zintegrowaną z wyświetlaczem, zamkniętą od góry i dołu dwoma poprzeczkami o naturalnej aluminiowej barwie. Fot. Mark Levinson No 5802

Mark Levinson No 5802 - tylna ścianka

Mark Levinson No 5802 - tylna ścianka

Wzmacniacze wyposażono w dyskretny układy sygnałowy PureDirect™, przetwornik cyfrowo-analogowy PrecisionLinkII™, wzmacniacz słuchawkowy MainDrive™ oraz wydajny układ dual-mono, pracujący w klasie AB. No 5805 oferuje ponadto przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC. W obu modelach sekcja wzmocnienia napięciowego ma topologię zaadaptowaną z końcówki mocy Nº534.

Wzmacniaczom będą towarzyszyć high-endowe kolumny JBL S4700. To 3-drożne, najwyższej klasy zespoły głośnikowe zbudowane na bazie podobnej technologii jaką zastosowaną w modelu Project K2 S9900, jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie i brzmieniowo głośników na świecie.

Anodowane, piaskowane pokrętła o tradycyjnym, wklęsłym profilu są precyzyjnie wykończone i dopasowane wzorniczo do profilu panelu przedniego oraz nóżek. Nie przeoczono także wysmakowanych detali takich jak: tłoczone szczeliny wentylacyjne, dyskretne logo za szklaną powierzchnią oraz aluminiowe przyciski. Fot. Mark Levinson No 5805

Mark Levinson No 5805 - tylna ścianka

Mark Levinson No 5805 - tylna ścianka

O wydarzeniu można przeczytać także na Facebooku

Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio kwiecień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu