Gwiazdkowy prezentownik Top Hi-Fi & Video Design

06 grudnia 2019 Promocje i prezentacje

Z okazji zbliżającego się "okresu prezentowego" salony Top Hi-Fi & Video Design przygotowały listę propozycji, na którą składają się urządzenia idealnie nadające się na świąteczny upominek - dla niego, dla niej i najmłodszych członków rodziny.

Dla Niego

Phantom Reactor 600 - bezprzewodowy głośnik o nietuzinkowym wyglądzie. W jego kompaktowej budowie o kształcie kuli mieści się wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Bowers & Wilkins PX7 - bezprzewodowe słuchawki z adaptacyjnym układem redukcji hałasu, co pozwala odciąć się od zgiełku otoczenia. Ich przetworniki zostały stworzone i dostrojone przez tych samych inżynierów, którzy odpowiadali za konstrukcję kolumn głośnikowych z serii 800 Diamond.

Pełną listę pomysłów można znaleźć tutaj.

Dla Niej

System audio Sonoro Elite - wyróżnia się prostotą obsługi i jest praktycznym rozwiązaniem, które uprzyjemni wykonywanie codziennych czynności, jednocześnie oferując wiele funkcjonalnych udogodnień. Do takowych należy na pewno funkcja budzika, radio analogowe FM oraz cyfrowe DAB+, automatycznie podświetlający się wyświetlacz samoczynnie dostosowujący się do jasności otoczenia czy port USB pozwalający ładowanie baterii podłączonych urządzeń.

Vifa Helsinki - bezprzewodowy głośnik charakteryzujący się nowoczesnym skandynawskim wzornictwem. Nie tylko świetnie, brzmi, ale też tak wygląda - ma odporne na wodę tekstylne pokrycie, odlaną z aluminium ramkę i skórzany pasek.

Aby zapoznać się z innymi pomysłami na pozostałe prezenty, wystarczy kliknąć tutaj.

Dla Najmłodszych

Audeze Mobius - słuchawki oferujące technologię planarną, system śledzenia ruchów głowy (head-tracking) i dźwięk przestrzenny oraz emulację pomieszczenia. Zyskały uznanie wśród profesjonalistów branży muzycznej, graczy oraz melomanów.

Głośnik bezprzewodowy House of Marley No Bounds Sport z obudową z naturalnego korka i karabińczykiem w zestawie. Zapewnia dźwięk w zakresie 360 stopni i jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

Pozostałe pomysły na prezenty dla najmłodszych można znaleźć tutaj.

Źródło: Audio Klan

Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio kwiecień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu