RAZ NA 4 LATA: Niższe ceny audiofilskiego sprzętu TYLKO 29 lutego

27 lutego 2020 Promocje i prezentacje

Z okazji roku przestępnego Horn Distribution przygotował ofertę specjalną RAZ NA 4 LATA. Jako że bieżący miesiąc będzie o jeden dzień dłuższy niż zwykle, zaprasza na zakupowe szaleństwo, które rozpocznie się "dodatkowego" dnia, czyli 29 lutego.

W ofercie RAZ NA 4 LATA znalazły się m.in. amplitunery, słuchawki i głośniki, a tak naprawdę produkty z niemal każdej kategorii sprzętowej. Promocja obowiązuje zarówno w sklepie internetowym, jak i w salonach stacjonarnych.

Do -34% na nowe kino domowe i stereo

W tej kategorii znalazły się urządzenia marek Denon i Marantz. Ceny zostały obniżone nawet o 34%. Taniej kupimy amplitunery kina domowego, odtwarzacze CD i kompletne sety.

Produkty w kategorii Multiroom obniżone nawet o 43%!

Interesują Cię bardziej systemy multiroom? Może to dobra okazja, żeby zacząć budować własny system albo uzupełnić ten, który już masz o nową jednostkę. W tej kategorii znajdziecie produkty (urządzenia Denon i Sonos), których cena została obniżona aż o 43%!

Muzyka tradycyjnie z winyla czy przez Bluetooth?

Miłośników czarnego krążka na pewno ucieszy rabat do 33% na profesjonalne gramofony marki Pro-ject. Czekają na Was różne modele i wiele kolorów do wyboru. Podobnie będzie z głośnikami bluetooth marki Bang & Olufsen, które kupicie aż do 17% taniej.

Tańsze będą także słuchawki

I w końcu dochodzimy do słuchawek. W tym przypadku oferta będzie zdecydowanie najbardziej różnorodna, ponieważ taniej kupimy zarówno modele nauszne, z aktywną redukcją szumów, jak i małe słuchawki, dokanałowe. Jakie marki tu znajdziecie? Denon, Dali, Bang & Olufsen, Jays czy Focal. Promocja obejmie także przetworniki DAC ze wzmacniaczami.

Zasady promocji

Specjalna kategoria RAZ NA 4 LATA zostanie odblokowana w sklepie www.salonydenon.pl wraz z rozpoczęciem najbliższej soboty (29.02.2020), o godzinie 00:01. Oferta będzie dostępna tylko przez 1 dzień dla subskrybentów newslettera. Na subskrypcję możecie zapisywać się na stronie www.salonydenon.pl (formularz znajduje się na dole strony)

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu