Q21 poleca: Cambridge Audio Edge i Pylon Audio Jasper 25 - na raty i z darmową dostawą

14 kwietnia 2020 Promocje i prezentacje

Pylon Audio Jasper z systemem Cambridge Audio Edge. To kolejny, rekomendowany przez doradców Q21 zestaw audio. Każde z urządzeń możemy teraz kupić na raty z darmową dostawą do domu.

W kolumnach Pylon Audio Jasper 25 zastosowano przetworniki duńskiego Scan Speaka, które charakteryzują się spójnością zapewniając przekaz efektowny i przyjazny podczas długich sesji odsłuchowych. Środek i dół pasma odtwarza para 18 cm midbasów z serii Revelator. Wysokotonowiec ma jedną z najlżejszych kopułek w swojej kategorii - jego ważący zaledwie 0,18 g układ drgający odtwarza bez trudu najdrobniejsze niuanse struktur muzycznych.

Obudowy kolumn są wygięte, dzięki czemu redukują powstawanie wewnątrz fal stojących. Profilowana ścianka frontowa obudowy ma za zadanie nie tylko podniesienie wrażeń estetycznych i lekkości wizualnej konstrukcji ale przede wszystkim wyrównanie centrów akustycznych w najbardziej newralgicznej sekcji średniowysokotonowej. Zaleca się zastosowanie kolumn w pomieszczeniach 20 - 50 m².

Więcej o kolumnach Pylon Audio Jasper przeczytasz na www.q21.pl

Cambridge Audio Edge i Pylon Audio Jasper 25

Cambridge Audio Edge i Pylon Audio Jasper 25

Tak o zestawie mówią odsłuchujący go specjaliści z Q21:

"Najnowszy, flagowy model uznanej już na europejskim rynku marki Pylon Audio – Jasper zdecydowanie nie zawiódł. Kolumny te zaskakują rozmachem i swobodą grania. Oferują nieskrępowany dźwięk, pozbawiony – w tej i zbliżonej klasie cenowej - jakiejkolwiek kompresji, krzykliwości czy natarczywości.

Czarują przestrzenią i trójwymiarem, a podstawy basowej, zarówno pod względem jakościowym jak i ilościowym, nie powstydziłyby się audiofilskie konstrukcje największego kalibru. Brzmienie jest nasycone i dobrze osadzone. Czuć, że nie mamy do czynienia z zabawką, a wrażenia odsłuchowe przywodzą skojarzenia ze znacznie droższymi konstrukcjami. Do tego unikatowy design, który zdecydowanie może się podobać".

Zestawienie z flagową elektroniką Cambridge Audio zaowocowało dźwiękiem wyrafinowanym, dostojnym z wyczuwalnym zapasem mocy i energii. System ten potrafi zabrzmieć subtelnie i delikatnie. Podłączenie tej klasy elektroniki pokazało, jak duże możliwości drzemią w tej konstrukcji Pylona, a system nie został nawet jeszcze dobrze wygrzany".

Więcej o Cambridge Audio Edge NQ i Cambridge Audio Edge W przeczytasz na stronie sklepu.

Źródło: Q21

 

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista wrzesień - październik 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio listopad 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu