Pakiet promocyjny przy zakupie kolumn Audiovector QR1

14 maja 2020 Promocje i prezentacje

Salon Q21 z Pabianic ma ofertę dla fanów marki Audiovector i tych, którzy dopiero się z nią zapoznają. Otóż za zestaw kolumn QR1 można teraz zapłacić nawet w 50 ratach 0%, dodatkowo w prezencie otrzymując podstawy Norstone Stylum 2 Stand oraz wysokiej klasy fabrycznie konfekcjonowany kabel głośnikowy Cardas 101 o długości 2x2,5 m.

Audiovector QR1 to kolumna podstawkowa, zbudowana z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i zaawansowanych technologii. Jest to konstrukcja bass-reflex oferująca brzmienie przede wszystkim potężne i nacechowane detalami.

Obudowa została wykonana z HDF, który ma większą gęstość od tradycyjnej płyty MDF. W kolumnie zostały zastosowane nowe głośniki nisko-średniotonowe oraz dobrze znany z poprzednich konstrukcji przetwornik AMT.

Nowa konstrukcja membrany to wynik dalszych prac zespołu Audiovector nad rozwojem materiałów stosowanych w przetwornikach serii SR i R. Szeroki port bas-refleks jest widoczny z przodu.

Czytaj również nasze testy kolumn Audiovector

Audiovector QR1 - promocja

W rezultacie uzyskano kanapkową, 3-warstwową membranę, której materiały łączą sztywność z charakterystycznym dla bardziej miękkich struktur - tłumieniem. Jako głośnik wysokotonowy zastosowano - doskonale znany z innych konstrukcji Audiovector - przetwornik AMT.

W serii QR jego membranę pokryto złotem, a panel czołowy wykonano z anodyzowanego aluminium w kolorze szarym. Ochronna siatka S-STOP działa jak typowy filtr, znany z profesjonalnych zastosowań studyjnych. Kolumny produkowane są ręcznie w Danii.

Źródło: Q21

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu