Letnia promocja - głośniki bezprzewodowe Vifa w niższych cenach

29 lipca 2020 Promocje i prezentacje

Głośniki bezprzewodowe Vifa to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, wysokiej jakości brzmienia i eleganckiego, ponadczasowego skandynawskiego wzornictwa. Teraz trzy modele głośników Bluetooth - Vifa Reykjavik, Vifa Helsinki i Vifa Oslo - dostępne są w znacznie obniżonych cenach.

Bezprzewodowe głośniki Bluetooth firmy Vifa to niezwykle dopracowane konstrukcje, zarówno pod względem jakości dźwięku i wykończenia, jak i prostego, ale przykuwającego uwagę wzornictwa. Teraz trzy modele tego duńskiego producenta dostępne są w letniej promocji w znacznie obniżonych cenach - model Reykjavik kosztuje 499 zł, głośnik Helsinki można kupić już za 999 zł, a za Oslo trzeba zapłacić 1199 zł.

Czytaj również testy głośników bezprzewodowych Vifa

Vifa Reykjavik
Vifa Reykjavik

Reykjavik jest najmniejszym z głośników Vify, ale mimo to dostarcza angażujący, pełnozakresowy dźwięk, który dzięki specjalnej konstrukcji i okrągłej obudowie urządzenie emitowany jest we wszystkich kierunkach. Walory brzmieniowe podkreślają prosta, skandynawska stylistyka oraz wysokiej jakości naturalne materiały użyte do wykończenia modelu.

Vifa Helsinki
Vifa Helsinki

Głośnik Vifa Helsinki jest nieco większy, ale dzięki konstrukcji przypominającej niedużą, poręczną torebkę jest równie łatwy do przenoszenia jak Reykjavik. Zastosowane komponenty elektroniczne, m.in. dwa przetworniki szerokopasmowe, dla niskotonowe oraz dwie membrany pasywne, pozwalają uzyskać fantastyczny bas i czyste wokale.

Vifa Oslo
Vifa Oslo

Najbardziej zaawansowaną konstrukcją wśród przenośnych głośników Vify może poszczycić się model Oslo. Jego stosunkowo nieduża waga oraz wygodny, praktyczny uchwyt ułatwiają przenoszenie głośnika, a zastosowane materiały wykończeniowe nadają urządzeniu unikatowy charakter, pozwalając mu wtopić się w dowolne domowe wnętrze.

Źródło: Audio Klan

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio wrzesień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio wrzesień 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu