Przy zakupie projektora Samsung The Freestyle smartfon Galaxy M52 5G za 1 zł

24 stycznia 2022 Promocje i prezentacje

Mobilny projektor Samsung The Freestyle, o którym niedawno pisaliśmy, możemy już kupić w przedsprzedaży. A przy okazji otrzymać smartfon Galaxy M52 5G za 1 zł. Promocja obowiązuje od 20 stycznia do 20 lutego b.r. w wybranych sieciach sprzedaży.

Samsung The Freestyle to pierwsze tego typu urządzenie na rynku, łączące funkcje projektora, inteligentnego głośnika i systemu oświetleniowego. Waży 800 g i ma obrotową podstawę, która umożliwia rotację obrazu do 180°. Możemy więc zabrać je wszędzie i wyświetlić obraz niemal na każdej powierzchni, nawet na suficie.

Projektor Samsung The Freestyle wyświetla obraz o rozmiarze do 100 cali i to bez konieczności manualnej regulacji, automatycznie ustawia też ostrość w stosunku do powierzchni wyświetlania. Dzięki Automatycznemu Poziomowaniu ekran może przy tym zostać automatycznie skorygowany. Urządzenie oferuje dźwięk 360°.

Projektor Samsung The Freestyle

Samsung The Freestyle po podłączeniu do internetu umożliwia dostęp do popularnych serwisów VOD, takich jak Netflix czy HBO GO. Ponadto jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i iOS, dzięki czemu treści z telefonu można bezpośrednio wyświetlać na dużym ekranie. Także zasilanie nie stanowi problemu – za pomocą kabla USB typu C urządzenie można połączyć z powerbankiem*.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn, X-KOM oraz w sklepie Audiocolor i na stronie samsung.pl.

* Źródło zasilania powerbank min. 50W (20V) w standardzie USB Power Delivery (USB-PD). Samsung nie ponosi odpowiedzialności za urządzenia podmiotów trzecich.

 Czytaj również nasze testy urządzeń Samsung

Źródło: Samsung

Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta kwiecień 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu