Słuchawki MEE Audio MX PRO

16 września 2019 Sprzęt

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej serii profesjonalnych monitorów dokanałowych MX PRO, w skład której wchodzą aż cztery modele o różnym zestawieniu przetworników (w tym nawet trzech przetworników armaturowych w połączeniu z przetwornikiem dynamicznym) i różnej charakterystyce brzmienia.

MX PRO to nowa seria modularnych monitorów odsłuchowych, w której skład wchodzą cztery modele słuchawek: MX1 PRO, MX2 PRO, MX3 PRO oraz MX4 PRO o zupełnie różnej charakterystyce dźwięku uzyskiwanej przez zastosowanie w każdej parze innych przetworników. 

Słuchawki Mee Audio MX1 PRO wykorzystują pełnopasmowy, pojedynczy przetwornik dynamiczny strojony tak, by zapewnić elastyczne, zbalansowane brzmienie z lekko podkreślonymi tonami niskimi. Mają sprawdzić się się zarówno podczas codziennego, podstawowego użytkowania, jak i zastosowań profesjonalnych, niewymagających wyjątkowej precyzji odsłuchu.

Słuchawki Mee Audio MX2 PRO mają budowę hybrydową (tak jak MX3 i MX4 PRO), są wyposażone w 2 przetworniki: dynamiczny oraz zbalansowany przetwornik armaturowy. Ich brzmienie bazuje na silnej podstawie basowej - niskie tony mają brzmieć sprężyście i żywo przy zachowaniu pełnej kontroli i braku przytłaczania pozostałych części pasma. Tony średnie oraz wysokie są, jak mówi producent, odpowiednio wyważone względem niższych rejestrów, tworząc zgraną harmonię o ocieplonym, przyjemnym dla ucha, angażującym brzmieniu z dobrze zarysowaną sceną o zauważalnej głębi. Słuchawki MX2 PRO będą dobrym wyborem dla tych, którzy słuchają przede wszystkim energicznej muzyki, lubią brzmienie okrągłe i mocno angażujące, a także cenią sobie odpowiednio wyważoną, a wciąż mocno zarysowaną linię basu.

Czytaj również testy z kategorii: Słuchawki

Słuchawki MEE Audio MX PRO

Słuchawki Mee Audio MX3 PRO są wyposażone w 3 przetworniki - jeden dynamiczny i dwa zbalansowane armaturowe. Ich brzmienie skupia się na tonach średnich, które płynnie przechodzą w pozostałe części pasma. Nie oznacza to jednak, że MX3 PRO brakuje basu czy tonów wysokich - te są po prostu odpowiednio wyważone względem średnicy, dlatego też MX3 PRO idealnie mają sprawdzić się wśród fanów muzyki wokalnej. Słuchawki charakteryzują się szeroką sceną z odpowiednim pozycjonowaniem poszczególnych instrumentów, łagodną detalicznością (szczególnie w zakresie tonów wysokich) i klarownością brzmienia.

Słuchawki Mee Audio MX4 PRO - mają 4 przetworniki: jeden dynamiczny i 3 zbalansowane przetworniki armaturowe. Charakteryzują się krystalicznym, przejrzystym brzmieniem, w którym nacisk został położony na perliste, miękkie tony wysokie oparte na wyrównanej średnicy i spokojnej linii basu. Ze względu na swoją specyfikę nadają się do odsłuchu muzyki wokalnej. MX4 PRO przypadną do gustu osobom preferującym brzmienie pełne detali, przejrzyste, ujarzmione, a wciąż obfite w szczegóły.

Słuchawki MEE Audio MX PRO

Zawartość opakowania:

- kabel stereo
- kabel stereo z mikrofonem i pilotem
- solidne, twarde etui zapinane na zamek z możliwością zamontowania karabińczyka (również w zestawie)
- 4 pary gumek dokanałowych w różnych rozmiarach i kształtach
- pianki dokanałowe Comply T
- dwa klipsy mocujące kable do ubrania
- pozłacana przejściówka z mini jack 3,5 mm na duży jack 6,3 mm
- instrukcja obsługi

Ceny:

- MEE Audio MX1 PRO: 279 zł
- MEE Audio MX2 PRO: 459 zł
- MEE Audio MX3 PRO: 699 zł
- MEE Audio MX4 PRO: 929 zł

Źródło: Rafko

Może Cię zainteresować
MEE AUDIO testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu