Słuchawki Philips Fidelio L3 z ANC w sprzedaży

09 sierpnia 2021 Sprzęt

Do sprzedaży trafiły słuchawki nauszne Philips Fidelio L3, które oferują pasywną izolację hałasu oraz aktywną redukcję szumów ANC. I są wyposażone w duże 40-milimetrowe przetworniki o specjalnej trójwarstwowej konstrukcji. Wszystko to w cenie 1499 zł.

Philips Fidelio L3 - przetworniki i ważne funkcje

Przetworniki składają się ze wspomnianych trzech warstw - tłumiącej TPU umieszczonej między dwoma warstwami PEEK, czyli polimeru stosowanego w słuchawkach bardzo wysokiej klasy. W każdym nauszniku znajdują się dwa mikrofony.

Słuchawki oferują izolację pasywną dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu i miękkiej skóry powlekającej nauszniki. Wyróżnikiem tego modelu jest czteromikrofonowy system aktywnej redukcji hałasu Hybrid ANC.

Słuchawki pozwalają na uzyskanie maksymalnego poziomu redukcji szumów bez przesunięcia w czasie i bez ingerencji w barwę odtwarzanej muzyki.

Czytaj również testy słuchawek Philips

Za łączność odpowiada Bluetooth 5.1, a jakość bezprzewodowego brzmienia gwarantuje obsługa kodeku Qualcomm aptX HD. W razie potrzeby model Philips Fidelio L3, który otrzymał certyfikat Hi-Res Audio, może odtwarzać muzykę w wysokiej rozdzielczości poprzez kabel dołączony do zestawu.

Philips Fidelio L3 - obsługa i czas pracy

Philips Fidelio L3 obsługuje się dotykowo, za obsługę głosową odpowiadają z kolei w pełni zintegrowany Asystent Google i Alexa oraz funkcja Push-to-talk. Dodatkowo po zdjęciu słuchawek muzyka wyłącza się automatycznie.

Fidelio L3 wspierają również funkcję Google Fast Pair, która umożliwia ich sparowanie ze zgodnym urządzeniem z systemem Android za pomocą jednego przycisku – jeśli Fidelio L3 znajdą się w jego pobliżu, automatycznie zostanie wyświetlony monit o nawiązaniu połączenia.

Model Philips Fidelio L3 oferują do 38 godzin odsłuchu oraz 32 godziny odtwarzania z włączoną aktywną redukcją hałasu (ANC). Ładuje się je szybko pooprzez dołączony przewód USB-C - już 15 minut wystarcza na dodatkowe sześć godzin pracy.

Philips Fidelio L3 - wzornictwo

Philips Fidelio L3 został wykończony wysokiej jakości materiałami. Metalowy pałąk powleczono skórą Muirhead pozyskaną z odpowiedzialnych źródeł, a poduszki od wewnętrznej strony miękką skórą. Za wzornictwo L3 zdobyły nagrodę Red Dot Design 2020.

Źródło: Philips

PHILIPS testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu