Mediam
Królowej Jadwigi 104
30-209 Kraków
Otwórz mapę

12 269 29 74

Nadrzędnym celem firmy MEDIAM jest dostarczanie nowoczesnych technologii i rozwiązań w zakresie multimediów i sterowania. Sprowadza się to do kompleksowej obsługi klienta w zakresie dystrybucji urządzeń AV, oświetlenia efektowego i systemów sterowania, produkcji i realizacji pokazów laserowych oraz widowisk, projektowania i dostarczania systemów audio-wideo, oświetlenia (w tym architektonicznego) oraz projektowania i wyposażania różnych obiektów.

MEDIAM jest pierwszym polskim członkiem International Laser Display Association (ILDA) – stowarzyszenia zajmującego się wykorzystaniem laserów w sztuce, rozrywce i edukacji; a od 2009 roku – członkiem IAAPA, czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia Parków Rozrywki i Atrakcji. MEDIAM produkuje urządzenia według autorskich projektów, pod własnymi markami: Kudux, Modus, Divaldi, Laser Lab, Laser Machine.

Od wielu lat główną specjalnością firmy są wielkoformatowe pokazy laserowe. Dział MEDIAM ACADEMY współpracuje z uczelniami wyższymi, przygotowując dla nich informacje i wykłady, tworząc wspólnie przedsięwzięcia szkoleniowe. Z kolei dział ARTSTUDIO FX zajmuje się produkcją i dostarczaniem kontentów multimedialnych do kin 4D, parków atrakcji, muzeów interaktywnych, pokazów holograficznych i video mappingu 3D.

Firma specjalizuje się również w urządzeniach DJ firmy Pioneer, gramofonach, sprzęcie audiofilskim High-End. Zajmuje się także konserwacją, naprawą i strojeniem systemów laserowych, konfiguracją sterowników i oprogramowania, modernizacją ław optycznych, naprawą źródeł światła i zasilaczy.

Marki dostępne w sprzedaży
AUDION (Wlk. Brytania)
DIVALDI (Polska)
NOTTHINGHAM ANALOGUE STUDIO (Wlk. Brytania)
Otwórz mapę
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu