Wadowicka 12
30-415 Kraków

12 269 29 74 wew. 17

Marki dostępne w dystrybucji

  • AUDION  (Wlk. Brytania)
  • DIVALDI  (Polska)
  • LIVING VOICE  (Wlk. Brytania)
  • NOTTHINGHAM ANALOGUE STUDIO  (Wlk. Brytania)
  • ORTOFON  (Dania)

Nadrzędnym celem firmy MEDIAM jest dostarczanie nowoczesnych technologii i rozwiązań w zakresie multimediów i sterowania. Sprowadza się to do kompleksowej obsługi klienta w zakresie dystrybucji urządzeń AV, oświetlenia efektowego i systemów sterowania, produkcji i realizacji pokazów laserowych oraz widowisk, projektowania i dostarczania systemów audio-wideo, oświetlenia (w tym architektonicznego) oraz projektowania i wyposażania różnych obiektów.

MEDIAM jest pierwszym polskim członkiem International Laser Display Association (ILDA) – stowarzyszenia zajmującego się wykorzystaniem laserów w sztuce, rozrywce i edukacji; a od 2009 roku – członkiem IAAPA, czyli Międzynarodowego Stowarzyszenia Parków Rozrywki i Atrakcji. MEDIAM produkuje urządzenia według autorskich projektów, pod własnymi markami: Kudux, Modus, Divaldi, Laser Lab, Laser Machine.

Od wielu lat główną specjalnością firmy są wielkoformatowe pokazy laserowe. Dział MEDIAM ACADEMY współpracuje z uczelniami wyższymi, przygotowując dla nich informacje i wykłady, tworząc wspólnie przedsięwzięcia szkoleniowe. Z kolei dział ARTSTUDIO FX zajmuje się produkcją i dostarczaniem kontentów multimedialnych do kin 4D, parków atrakcji, muzeów interaktywnych, pokazów holograficznych i video mappingu 3D.

Firma specjalizuje się również w urządzeniach DJ firmy Pioneer, gramofonach, sprzęcie audiofilskim High-End. Zajmuje się także konserwacją, naprawą i strojeniem systemów laserowych, konfiguracją sterowników i oprogramowania, modernizacją ław optycznych, naprawą źródeł światła i zasilaczy.

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj