Me and That Man w ramach Piątków z Nową Muzyką w Studio U22

Newsy

22 marca 2017 roku przy Alejach Ujazdowskich 22 w ramach inicjatywy ZPAV - Piątki z Nową Muzyką - odbyło się wyjątkowe spotkanie. Tym razem wszyscy goście zgromadzeni w Studio U22 mieli okazję zapoznać się z materiałem z debiutanckiej płyty zespołu Me and That Man.

Dodano: 29 marzec 2017

"Ten album jest jak spojrzenie głęboko w oczy facetowi, który sporo przeżył. Nic nie musi mówić. Wszystko jasne" - tak o płycie "Songs Of Love And Death" czytamy w recenzji Katarzyny Paluch z onet.pl. Album ten jest wynikiem współpracy Adama Nergala Darskiego i Johna Portera.

Artyści do zespołu zaprosili uznanych na polskim rynku muzyków: Wojtka Mazolewskiego (bas i kontrabas) oraz Łukasza Kumańskiego (instrumenty perkusyjne). Z kolei jeden z singli - "Cross My Heart and Hope to Die" - powstał przy współpracy z Czesławem Mozilem, Kevem Foxem i Piotrem z Figo Fagot. Album grupy składa się z 14 utworów, będących mieszanką bluesa, rocka i alternatywy.

Wieczór rozpoczął się od pokazu krótkiego filmu dokumentalnego przedstawiającego prace nad płytą. Następnie Piotr Metz przeprowadził z artystami rozmowę na temat muzyki i płyty, a po jej zakończeniu goście zgromadzeni w U22 odsłuchali przedpremierowo kilku utworów z debiutanckiego albumu Me and That Man. Dodatkową atrakcją był krótki koncert, podczas którego Nergal i John Porter wykonali wspólnie cztery utwory. Po zakończonym spotkaniu artyści złożył podpisy na ścianie Studio.

Partnerzy wydarzenia, czyli firmy Horn Distribution, Acoustic Dream i Pernod Ricard zapewniły najwyższej jakości dźwięk oraz zadbały o dobry nastrój gości.

Me and That Man w ramach Piątków z Nową Muzyką w Studio U22

Me and That Man w ramach Piątków z Nową Muzyką w Studio U22

Me and That Man w ramach Piątków z Nową Muzyką w Studio U22

Fot. Dariusz Kawka/ZPAV

Audio - wrzesień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Nagrody EISA zdobywają coraz większe znaczenie, jako że nasze grono poszerza się o ekspertów z całego świata, a nie tylko z Europy. W tym roku przedstawiamy ponad 30 nagród dla urządzeń stereo i wielokanałowych, high-endowych i budżetowych. Kolumny, słuchawki, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj