Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Świąteczne spotkanie z Octavią Kay w Studio U22

Świąteczne spotkanie z Octavią Kay w Studio U22

Newsy

Dodano: 5 grudzień 2017

W czwartek 30 listopada w warszawskim Studio U22 odbyło się wyjątkowe, świąteczne spotkanie. Tym razem zaproszeni gości mieli szansę na zapoznanie się z najnowszym albumem Octavii Kay na dzień przed jego oficjalną premierą, która została zaplanowana na 1 grudnia 2017 roku.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego koncertu, podczas którego Octavia Kay zaprezentowała utwory z albumu "Kolędy w podróż Wigilijną vol. 2". Artystka wykonała swoje aranżacje kolęd "Przybieżeli do Betlejem", "Mizerna cicha" i "Gdy się Chrystus rodzi", a towarzyszył jej Piotr Aleksandrowicz grający na gitarze akustycznej. Następnie w rozmowie z Martą Lipecką opowiedziała o swojej dotychczasowych działaniach i planach muzycznych na przyszłość.

Goście Studia U22 dowiedzieli się także dlaczego Octavia zdecydowała się na właśnie taki repertuar. "Po nagraniu Epki Kolędy w podróż Wigilijną otrzymałam wiele ciepłych recenzji i dlatego postanowiłam wzbogacić te nagrania o nowe utwory - stąd pomysł na album "Kolędy w podróż Wigilijną vol. 2". – powiedziała. Na zakończenie oficjalnej części odbył się odsłuch jednej z piosenek i pokaz teledysku do kolędy "Cicha noc".

Spotkanie odbyło się w ramach inicjatywy ZPAV - Piątki z Nową Muzyką. Jest to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykle spotkań "Piątki z nową muzyką", na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów, a także przedstawicieli branży muzycznej. Studio U22, włączając się w tę inicjatywę, chce budować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie promuje się nowości, miejsce przyjazne zarówno wielkim gwiazdom jak i początkującym artystom.

 Piątki z Nową Muzyką - Octavia Kay

Octavia Kay w Studio U22 w Warszawie

Octavia Kay przedpremierowo z nową płytą w Warszawie

Octavia Kay w Studio U22 - czas na autograf

Octavia Kay -  "Kolędy w podróż Wigilijną vol. 2"

Black Record Store
Pozostałe newsy muzyczne Zobacz wszystkie
Zobacz także
<span>LUDOVICO EINAUDI</span> Taranta Project

LUDOVICO EINAUDI Taranta Project

 Comment C`est

Comment C`est

 Dreamland

Dreamland

<span>proMODERN</span> Shakespired

proMODERN Shakespired

<span>MARIUSZ KWIECIEŃ </span> Bizet: Les Pecheurs de Perles

MARIUSZ KWIECIEŃ Bizet: Les Pecheurs de Perles

<span>JORDI SAVALL</span> In Excelsis Deo

JORDI SAVALL In Excelsis Deo

<span>DAVID CHESKY</span> Piano Concertos 2 & 3

DAVID CHESKY Piano Concertos 2 & 3

<span>BILLY CHILDS</span> Rebirth

BILLY CHILDS Rebirth

 

 

Audio - luty 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze stereo były, są i będą; zmieniają się ich dodatkowe funkcje, ale podstawowa jest oczywista i konieczna - wzmacniać sygnał ze źródła, aby podać go do głośników. Są wzmacniacze tanie i bardzo drogie, ale większość audiofilów szuka czegoś wartościowego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio