Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Świąteczne spotkanie z Octavią Kay w Studio U22

Świąteczne spotkanie z Octavią Kay w Studio U22

Newsy

Dodano: 5 grudzień 2017

W czwartek 30 listopada w warszawskim Studio U22 odbyło się wyjątkowe, świąteczne spotkanie. Tym razem zaproszeni gości mieli szansę na zapoznanie się z najnowszym albumem Octavii Kay na dzień przed jego oficjalną premierą, która została zaplanowana na 1 grudnia 2017 roku.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego koncertu, podczas którego Octavia Kay zaprezentowała utwory z albumu "Kolędy w podróż Wigilijną vol. 2". Artystka wykonała swoje aranżacje kolęd "Przybieżeli do Betlejem", "Mizerna cicha" i "Gdy się Chrystus rodzi", a towarzyszył jej Piotr Aleksandrowicz grający na gitarze akustycznej. Następnie w rozmowie z Martą Lipecką opowiedziała o swojej dotychczasowych działaniach i planach muzycznych na przyszłość.

Goście Studia U22 dowiedzieli się także dlaczego Octavia zdecydowała się na właśnie taki repertuar. "Po nagraniu Epki Kolędy w podróż Wigilijną otrzymałam wiele ciepłych recenzji i dlatego postanowiłam wzbogacić te nagrania o nowe utwory - stąd pomysł na album "Kolędy w podróż Wigilijną vol. 2". – powiedziała. Na zakończenie oficjalnej części odbył się odsłuch jednej z piosenek i pokaz teledysku do kolędy "Cicha noc".

Spotkanie odbyło się w ramach inicjatywy ZPAV - Piątki z Nową Muzyką. Jest to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykle spotkań "Piątki z nową muzyką", na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów, a także przedstawicieli branży muzycznej. Studio U22, włączając się w tę inicjatywę, chce budować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie promuje się nowości, miejsce przyjazne zarówno wielkim gwiazdom jak i początkującym artystom.

 Piątki z Nową Muzyką - Octavia Kay

Octavia Kay w Studio U22 w Warszawie

Octavia Kay przedpremierowo z nową płytą w Warszawie

Octavia Kay w Studio U22 - czas na autograf

Octavia Kay -  "Kolędy w podróż Wigilijną vol. 2"

Black Record Store
Audio Video Show 2017
Pozostałe newsy muzyczne Zobacz wszystkie
Zobacz także
<span>KARI SÁL</span> Betesda

KARI SÁL Betesda

<span>PAULINA PRZYBYSZ</span> Chodź tu

PAULINA PRZYBYSZ Chodź tu

<span>THE WAR ON DRUGS</span> A Deeper Understanding

THE WAR ON DRUGS A Deeper Understanding

<span>DAVID GILMOUR</span> Live at Pompeii

DAVID GILMOUR Live at Pompeii

 Elevate

Elevate

<span>POGODNO</span> Sokiści chcą miłości

POGODNO Sokiści chcą miłości

<span>ROBERT PLANT</span> Carry Fire

ROBERT PLANT Carry Fire

<span>DAVID KOLLAR</span> Notes from the Underground

DAVID KOLLAR Notes from the Underground

 

 

Audio - grudzień 2017

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Kolejna porcja pięciu kolumn głośnikowych w cenie ok. 7000 zł, razem z piątką z poprzedniego numeru, dają dobry przegląd nowości w tej ważnej kategorii, wzbogacony o prezentację ogólnych wątków techniki głośnikowej. Do tego pięć ultranowoczesnych DAC-ów, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio