Przedpremierowy odsłuch albumu LP "Heart to Mouth" w ramach Piątków z Nową Muzyką

Inne

W środę 5 grudnia w warszawskim Studio U22 odbył się przedpremierowy odsłuch albumu autorstwa LP "Heart to Mouth". Na dwa dni przed oficjalną premierą Piotr Metz zaprezentował najnowsze wydawnictwo artystki, które jest już piątą solową płytą w jej karierze.

Dodano: 10 grudzień 2018

"Heart to Mouth" zawiera 12 utworów, które - jak zapowiada sama piosenkarka - są najbardziej osobistymi w jej wieloletniej karierze scenicznej oraz studyjnej. LP traktuje wydawnictwo jako formę ekspresji nie tylko artystycznej, lecz także emocjonalnej. Płytę promują trzy single: "Girls Go Wild", "Recovery" oraz "When I’m Over You".

"LP jest artystką międzygatunkową. To swoisty fenomen, który potrafi połączyć naprawdę wiele rodzajów muzyki, aby finalnie nagrać wyjątkowe i unikalne brzmienia. Laura Pergolizzi mogła pozwolić sobie w procesie twórczym na dosłownie wszystko, czego dowodem jest "Heart to Mouth" - powiedział Piotr Metz, dziennikarz radiowej Trójki.

Piotr Metz

Odsłuch płyty LP w Studio U22

Spotkanie z albumem "Heart to Mouth" odbyło się w ramach inicjatywy ZPAV - Piątki z Nową Muzyką. Jest to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiony 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie - w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykle spotkań "Piątki z nową muzyką", na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów, a także przedstawicieli branży muzycznej. Studio U22, włączając się w tę inicjatywę, chce budować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie promuje się nowości, miejsce przyjazne zarówno wielkim gwiazdom jak i początkującym artystom.

Odsłuch płyty odbył się na profesjonalnych urządzeniach od Sveda Audio.

Fot. Dariusz Kawka

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj