Nie żyje Keith Flint, wokalista The Prodigy

Newsy

Nie żyje Keith Flint, wokalista The Prodigy. Został znaleziony martwy w swoim domu w Dunmow w hrabstwie Essex. Informację potwierdził tamtejszy rzecznik policji.

Dodano: 4 marzec 2019

"Zostaliśmy wezwani z powodu obaw o stan mężczyzny spod adresu w Brook Hill, North End, tuż po godzinie 8:10 w poniedziałek" – podaje w oświadczeniu policja, nie potwierdzając jednak tożsamości osoby, której dotyczyło zgłoszenie. "Przybyliśmy na miejsce, gdzie - niestety – 49-letni mężczyzna został uznany za zmarłego" – informują służby.

Na instagramowym koncie zespołu The Prodigy pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że Keith Flint popełnił samobójstwo: "To prawda. Nie wierzę, że to mówię, ale nasz brat Keith odebrał sobie życie w ten weekend. Jestem zszokowany, okropnie zły, zdezorientowany i mam złamane serce. Spoczywaj w pokoju bracie, Liam".

Źródło: Gazeta.pl

Fot. Shutterstock

Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj