Muzyczna oferta Orange

10 maja 2019 Newsy

Muzyka i zabawa na świeżym powietrzu ‒ festiwale plenerowe to doskonały sposób na spędzenie urlopu. Trzem z nim patronuje Orange, który dla wszystkich miłośników muzyki przygotował także specjalną ofertę.

Orange Festival w Warszawie, Open'er Festival Powered by Orange w Gdyni i Live Festival w Krakowie – to m.in. na tych festiwalach już niedługo zobaczymy gwiazdy światowej i polskiej sceny muzycznej, reprezentujące bardzo różne nurty. Uczestnictwo w nich to świetny sposób na to, by poznać zupełnie nowych wykonawców, odkryć nieznane do tej pory gatunki i poszerzyć swoje muzyczne horyzonty. Tego lata na fanów muzyku czeka jednak coś jeszcze.

Plany Mobilne - muzyka online z internetem offline

W maju Orange wprowadził do swojej oferty nowe Plany Mobilne (abonamenty komórkowe). Z pewnością ucieszą się z nich m.in. osoby, które lubią mieć ulubioną muzykę zawsze pod ręką. Wykupując Plan Mobilny, zyskają bowiem 3-miesięczny dostęp do nielimitowanego internetu przeznaczonego do słuchania muzyki w wybranych serwisach: Deezer, Amazon Music, Apple Music, Polskie Radio, Tidal i Spotify. Oznacza to, że korzystając z tych serwisów przez przeglądarkę lub aplikację - nawet od rana do wieczora, nie będą zużywały transferu danych z abonamentu. To bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ słuchając muzyki online przez 2 godziny dziennie, zużywamy ok. 4 GB danych w ciągu miesiąca.

Co więcej - do Planu Mobilnego można dokupić jeden z zestawów składających się ze smartfona i dodatkowego urządzenia oferowanego w prezencie albo w znacznie obniżonej cenie. Na przykład wybierając Plan Mobilny z telefonem Samsung Galaxy A20e, można otrzymać w prezencie bardzo wygodne, bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds lub drugi smartfon - Xiaomi Redmi 6A.

Więcej informacji o Planach Mobilnych z muzyką bez limitu danych i zestawami do wyboru znajduje się na www.orange.pl/lp/nowe-plany-mobilne.

Nowe Plany Mobilne – pozostałe korzyści

Plany Mobilne Orange sprawią wiele radości nie tylko fanom muzyki i mobilnej rozrywki, lecz także osobom szukającym praktycznych rozwiązań m.in. dla całej rodziny. Za każdą kolejną kartę SIM użytkownicy abonamentów otrzymają miesięczną zniżkę w wysokości aż 20 zł. Nie zapłacą też za aktywację dodatkowych numerów.

Operator przewidział też bonusy dla osób przedłużających umowę, a także ciekawe pakiety roamingowe za połączenia z krajami poza Unią Europejską. Szczegółowy opis Planów Mobilnych znajdziesz na stronie www.orange.pl/abonament-komorkowy.

Live Sound & Installation luty 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta luty 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio luty 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio luty 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu