Wygraj bilety na sopocki koncert Jana Garbarka

Newsy

Już w sobotę 29 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie wystąpi Jan Garbarek z zespołem. Mamy dla Was dwa podwójne bilety na to wydarzenie. Aby je otrzymać, musicie...nas przekonać, że Wam się należą.

Dodano: 24 czerwiec 2019

Brzmienie saksofonu Jana Garbarka stało się znakiem rozpoznawczym. Niezliczone nagrania płytowe, koncerty w najważniejszych salach koncertowych na całym świecie, wiele lat współpracy z Keithem Jarrettem czy jego bezprecedensowa kooperacja z Hilliard Ensemble sprawiły, że ten wyjątkowy saksofonista stał się popularny we wszystkich gatunkach muzycznych i krajach.

Od początku istnienia kultowej wytwórni ECM z Monachium Jan Garbarek był jednym z jej najbardziej popularnych artystów. W koncercie w Sopocie będą mu towarzyszyć jego wieloletni współpracownik, niemiecki pianista Rainer Brüninghaus, basista z Brazylii Yuri Daniel i mistrz perkusji Trilok Gurtu z Indii.

KONKURS

Jeśli jesteście zainteresowani spędzeniem piątkowego wieczoru przy dźwiękach wspaniałej muzyki, piszcie: konkurs@audio.com.pl. Na zgłoszenia czekamy do jutra (25.06), do 23:59. Nazwiska zwycięzców podamy w środę rano, znajdą się też one na liście gości, którą organizator przygotuje przed koncertem.

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj