Lech Janerka gościem specjalnym Audio Video Show 2019

02 października 2019 Newsy

W dniach 8-10 listopada po raz 23. odbędzie się Audio Video Show, największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej – Lech Janerka.

Lech Janerka jest laureatem licznych nagród, w tym sześciu Fryderyków w kilku kategoriach, a także Złotego Fryderyka za całokształt twórczości. Otrzymał nagrodę 100-lecia ZAIKS-u. Kompozytor, genialny basista i autor tekstów. Teraz powraca w wielkim stylu po 14 latach od wydania "Plagiatów". Podczas spotkania, które poprowadzi Piotr Metz, w piątek 8 listopada na PGE Narodowym artysta zaprezentuje premierowo kolejny singiel z zapowiadanej na wiosnę 2020 r. płyty, a także opowie o procesie komponowania oraz nagrywania utworów.

Wszyscy odwiedzający wystawę Audio Video Show 2019 zobaczą zarówno mobilne rozwiązania technologiczne na każdą kieszeń, jak i systemy audio video o wartości milionów złotych. Swoje urządzenia zaprezentują znani producenci, jak: Sony, LG, Phillips, Panasonic, Sennheiser, Denon, czy Yamaha. Zwiedzający będą mogli wziąć również udział w prelekcjach, wykładach oraz spotkaniach ze znanymi muzykami i dziennikarzami.

Ambasadorem Audio Video Show jest Piotr Metz, szef muzyczny radiowej Trójki, człowiek-instytucja, znakomity i ceniony dziennikarz, a także niezwykle wytrawny prelegent, który potrafi snuć pełne barwnych anegdot muzyczne opowieści. W trakcie Audio Video Show 2019 przeprowadzi z PGE Narodowego audycje, których gośćmi będą oprócz Lecha Janerki, znawca gramofonów Michael Fremer oraz Adam Mokrzycki – organizator AVS.

Wystawa Audio Video Show 2019 odbędzie się dniach 8-10 listopada 2019 roku na PGE Narodowym oraz w dwóch warszawskich hotelach – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Audio Video Show

Audio Video Show

Audio Video Show

Źródło: materiały prasowe
Zdjęcia z AVS: Darek Kawka
Zdjęcie Lecha Janerki: Jacek Poremba

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu