Super box "News of the World" Queen na 40-lecie

Premiery

Na sklepowych muzycznych półkach już niedługo pojawi się wzbogacony o wiele ciekawych i niepublikowanych dotąd materiałów album Queen "News of the World". Zestaw zawiera unikatowe płyty CD "Raw sessions" powstałe jako "alternatywne" wydanie oryginalnego albumu. Cały box będzie dostępny w sprzedaży od 17 listopada.

Dodano: 11 wrzesień 2017

"News of the World" zostanie wydany z okazji 40. rocznicy nagrania oryginału, który to powstał w październiku 1977 roku i jest jednym z najlepiej sprzedających się albumów Queen wszech czasów. To właśnie tu znajdziemy dwa najbardziej znane, ponadczasowe i niezniszczalne światowe hity - "We Will Rock You" czy "We Are The Champions".

Premierowy zestaw zawiera oryginalny album na płycie CD oraz dwie kolejne płyty niedawno odkrytych i dotąd niepublikowanych materiałów z archiwum zespołu, z których jedna to nowo powstała wersja całego wydawnictwa "Raw Sessions". Album kolekcjonerski jest prezentowany w oryginalnej kopii okładki. Tworzy go również bogaty wybór notatek i relacji związanych z "News of the World”, w tym trzech plakatów i 60-stronicowej książki ze zdjęciami, w większości wcześniej niepublikowanymi. Na całość pakietu składa się jeszcze nowy, jednogodzinny dokument DVD - Queen: The American Dream, który powstał z materiałów nagranych zza kulis podczas trasy koncertowej zespołu w 1977 roku po USA.

Osoby, które chcą na żywo posłuchać hitów legendarnego zespołu Queen w wersji z Adamem Lambertem jako frontmanem, mogą to zrobić już 6 listopada w łódzkiej hali Atlas Arena. Bilety na to wyjątkowe show można nabywać poprzez strony internetowe: www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik w całym kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

Zestaw jest już dostępny na zamówienie na oficjalnej stronie zespołu: www.queenonlinestore.com.

Źródło: materiały prasowe

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj