"Rock Revolution" Davida Garretta od jutra na muzycznych półkach

Premiery

Już jutro, 15 września, swoją premierę będzie miał najnowszy album Davida Garretta pt. "Rock Revolution". Na krążku znajdzie się 15 kompozycji.

Dodano: 14 wrzesień 2017

Urodzony w Niemczech wirtuoz jest dziś światową supergwiazdą zacierającą granice między Mozartem a Metallicą. Nazywany Paganinim muzyki pop czy Jimim Hendrixem skrzypiec ma na koncie 23 złote płyty i 16 albumów platynowych. Były one bestsellerami w Niemczech, Hong Kongu, Meksyku, Brazylii, Singapurze i wielu innych krajach na całym świecie.

Płyta "Rock Revolution" to kontynuacja przebojowego albumu "Rock Symphonies", który sprzedał się w ilości ponad miliona egzemplarzy na całym świecie. Znajdują się na niej interpretacje rockowych i popowych hitów wykonawców jak Phil Collins, Prince, The Verve czy Rage Against The Machine, unikalna aranżacja I Koncertu skrzypcowego Piotra Czajkowskiego, a także autorskie kompozycje samego Garretta.

Tracklista:

1. In The Air Tonight
2. Born In The USA 3. Stairway To Heaven
4. Superstition
5. Bitter Sweet Symphony
6. Killing In The Name
7. Purple Rain
8. Eye Of The Tiger
9. Fix You
10. Concerto No.1
11. The Well Dressed Guitar
12. You`re The Inspiration
13. Duel Guitar vs. Violin
14. Bohemian Rhapsody
15. Earth Song

Źródło: Universal Music

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj