Slipknot z koncertowym wydawnictwem "Day Of The Gusano: Live In Mexico"

Premiery

W piątek 20 października 2017 Slipknot zaprezentuje swoje nowe koncertowe wydawnictwo "Day Of The Gusano: Live In Mexico".

Dodano: 29 wrzesień 2017

Od ponad 20 lat Slipknot jest fenomenem na muzycznym rynku. Dziś wymienia się go w gronie heavy metalowej elity - na równi z Metalliką czy Iron Maiden. Ostatni album formacji, wydany w 2014 r. "5: The Gray Chapter", zadebiutował w TOP5 aż w 19 krajach, w tym m.in. USA (#1), UK (#2), Japonii (#1), Australii (#1), Rosji (#1) i Niemczech(#2).

"Day Of The Gusano: Live In Mexico" jest zapisem historycznego już występu na Knotfest w Mexico City w grudniu 2015 r. i potwiredza tezę, że Slipknot jest jednym z najlepszych zespołów koncertowych świata.

Materiał nagrany w HD został wyreżyserowany przez jednego z członków zespołu - M. Shawna Crahana, aka "Clown". Ukaże się w kilku formatach, a mianowicie DVD, Blu Ray, CD/DVD, a także specjalnej edycji deluxe jako vinyl/DVD.

"Slipknot ma swoje marzenia, a występ w Meksyku było jednym z nich. To była surrealistyczna rock and rollowa przygoda" - powiedział "Clown".

Zespół wystąpił w następującym składzie: Corey Taylor, Jim Root. Mick Thomson, Craig "133" Jones, Sid Wilson, M. Shawn "Clown" Crahan, Chris Fehn, Alessandro Venturella i Jay Weinberg.

Lista utworów:

1. Sarcastrophe
2. The Heretic Anthem   3. Psychosocial
4. The Devil In I
5. Me Inside
6. Vermilion
7. Wait And Bleed
8. Prosthetics
9. Before I Forget
10. Eeyore
11. Duality
12. Custer
13. Spit It Out
14. Metabolic / 742617000027
15.(sic)
16.People=Shit
17. Surfacing / Til We Die

Źródło: Universal Music

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj