Dziś premiera "Born To Touch Your Feelings - Best Of Rock Ballads" Scorpionsów

Premiery

Formacja Scorpions już 1 grudnia wystąpi w ERGO ARENIE, a już dziś na sklepowe półki trafiło najnowsze wydawnictwo grupy "Born To Touch Your Feelings - Best Of Rock Ballads".

Dodano: 24 listopad 2017

40 lat temu ukazał się utwór "Born To Touch Your Feelings". Tytuł tej piosenki to także nazwa wyjątkowej kompilacji, która dziś ukazuje się na rynku. Płyta zawiera najpiękniejsze i najbardziej legendarne rockowe ballady - między innymi "Born To Touch Your Feelings", "Send Me An Angel", czy "Holiday" oraz oczywiście "Wind Of Change". Wśród największych klasyków znalazł się także nowy utwór Rudolfa Schenkera - "Always Be With You".

Przypominamy - Scorpions wystąpią 1 grudnia w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Jako support zagra Nocny Kochanek. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

Źródło: Prestige MJM

Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio