Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Dziś premiera "Born To Touch Your Feelings - Best Of Rock Ballads" Scorpionsów

Dziś premiera "Born To Touch Your Feelings - Best Of Rock Ballads" Scorpionsów

Premiery

Dodano: 24 listopad 2017

Formacja Scorpions już 1 grudnia wystąpi w ERGO ARENIE, a już dziś na sklepowe półki trafiło najnowsze wydawnictwo grupy "Born To Touch Your Feelings - Best Of Rock Ballads".

40 lat temu ukazał się utwór "Born To Touch Your Feelings". Tytuł tej piosenki to także nazwa wyjątkowej kompilacji, która dziś ukazuje się na rynku. Płyta zawiera najpiękniejsze i najbardziej legendarne rockowe ballady - między innymi "Born To Touch Your Feelings", "Send Me An Angel", czy "Holiday" oraz oczywiście "Wind Of Change". Wśród największych klasyków znalazł się także nowy utwór Rudolfa Schenkera - "Always Be With You".

Przypominamy - Scorpions wystąpią 1 grudnia w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Jako support zagra Nocny Kochanek. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

Źródło: Prestige MJM

Pozostałe newsy muzyczne Zobacz wszystkie
Zobacz także
Audio - maj 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tradycyjne, wysokiej klasy kolumny głośnikowe, nowoczesne słuchawki bezprzewodowe i najnowsze amplitunery AV z wyższej półki - w każdym z tych trzech testów po trzy modele, a na potężną dokładkę wielki test wielkich kolumn: tubowych Blumenhoferów Gioia. I ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio