Dziś premiera "Born To Touch Your Feelings - Best Of Rock Ballads" Scorpionsów

Premiery

Formacja Scorpions już 1 grudnia wystąpi w ERGO ARENIE, a już dziś na sklepowe półki trafiło najnowsze wydawnictwo grupy "Born To Touch Your Feelings - Best Of Rock Ballads".

Dodano: 24 listopad 2017

40 lat temu ukazał się utwór "Born To Touch Your Feelings". Tytuł tej piosenki to także nazwa wyjątkowej kompilacji, która dziś ukazuje się na rynku. Płyta zawiera najpiękniejsze i najbardziej legendarne rockowe ballady - między innymi "Born To Touch Your Feelings", "Send Me An Angel", czy "Holiday" oraz oczywiście "Wind Of Change". Wśród największych klasyków znalazł się także nowy utwór Rudolfa Schenkera - "Always Be With You".

Przypominamy - Scorpions wystąpią 1 grudnia w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Jako support zagra Nocny Kochanek. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

Źródło: Prestige MJM

Audio - listopad 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze zajmujemy się sprzętem tak popularnym, jak słuchawki bezprzewodowe za kilkaset złotych (pięć modeli) i gramofony za tysiąc kilkaset (również piątka), ale na drugiej szali kładziemy test jubileuszowego, hi-endowego zestawu Marantza KI-Ruby, i parę ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj