Tragarze - nowa płyta i teledysk

Premiery

Tragarze to nowy projekt z pogranicza hip-hopu, funky i reggae tworzony przez szczecińskich muzyków. Ich debiutancki album promuje singiel "Paranoje", do którego teledysk możemy już obejrzeć w sieci.

Dodano: 8 grudzień 2017

Twórcy zespołu Tragarze - Chillu, Przemek, Pelo i dj Twister - to czwórka przyjaciół. Zanim rozpoczęli wspólny projekt, każdy z nich szedł swoją muzyczną drogą – każdy inną, ale właśnie w różnorodności tkwi ich siła. Dlatego na ich debiutanckim albumie mieszają się style muzyczne – wiodący jest hip-hop wzbogacony o dźwięki funky i reggae – ale też powaga z humorem, nowe z dobrze znanym.

Album Tragarzy zawiera dwanaście nowych utworów oraz dwa elektroniczne remiksy. W singlu "Paranoje" ożywają na nowo dobrze znane myśli Stanisława Barei z filmów "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" i "Brunet wieczorową porą".

Refleksyjne teksty na płycie zostały wzbogacone o cytaty z kultowych filmów i seriali z lat 70. i 80. W nagraniach wzięli udział liczni goście, m.in. Bonson, Dominika Barabas, Robert Cichy i Kuba Knap.

Retro klimat albumu podkreśla muzyka nagrana oldschoolowymi instrumentami. W utworach słychać m.in. Organy Galanti X360 z `78 roku oraz nieprodukowany już model Fender Rhodes MK I z ’73 roku.

Tracklista:

1. Introdukcja
2. Paranoje feat. Bonson, Dominika Barabas 
3. Imadła feat. Nordyk, Pan Trol
4. Zadowolony jestem feat. Fikou
5. Raj feat. Kuba Knap
6. Kolejki
7. Zeppeliny feat. Dominika Barabas
8. Szeryf
9. Daleko czy blisko
10. Znasz mnie dobrze feat. Robert Cichy
12. Podam Ci puls
13. Zeppeliny feat. Dominika Barabas (Urbanski remiks)  
14. Raj feat. Kuba Knap (Tropiki remiks)

Źródło: Smile PR

Audio - grudzień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tym razem nietrudno wskazać najważniejszy test numeru - to porównanie pięciu wzmacniaczy zintegrowanych, w cenie 7000–9000 zł. Pokazują nie tylko swoją własną kondycję, ale też dobrze demonstrują zmiany wśród ogółu wzmacniaczy. Każdy ma na pokładzie DAC-a, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj