Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Dziś premiera Urbanator Days "Beats & Pieces"

Dziś premiera Urbanator Days "Beats & Pieces"

Premiery

Dodano: 9 luty 2018

Dziś na muzycznym rynku pojawiła się nowa płyta Urbanator Days pt. "Beats & Pieces". Album zawiera dwanaście utworów będących połączeniem jazzu, hip-hopu, elektroniki i NuJazzu.

Na "Beats & Pieces" znajdują się kompozycje skrzypka i saksofonisty Michała Urbaniaka nagrane z udziałem młodych i uznanych producentów, raperów, wykonawców i muzyków nowej generacji.

Najważniejszy dla artystów współtworzących ten projekt jest szacunek dla kultury muzyki rytmicznej. Michał Urbaniak, wraz z artystami Urbanatora i młodymi talentami, sampluje tutaj samego siebie, nadając muzyce całkowicie nowy wymiar.

W zaskakujących aranżacjach świetnie brzmią np. wokale Marka Pędziwiatra i Andy Ninvalle, trąbka Michaela Patchesa Stewarta czy skrzypce i sax Michała Urbaniaka oraz kreacje innych zaproszonych gości, m.in. O.S.T.R. , GrubSona i zespołu P. Unity. Płyta przywraca ducha legendarnego już projektu Urbanator według maksymy: "Don`t Play The Music! Let The Music Play".

O albumie "Beats&Pieces" mówi Michał Urbaniak: To ważna płyta dla mnie, bo jest swego rodzaju zwieńczeniem projektu, który rozwijam od 2005 roku , czyli warsztatów i koncertów Urbanator Days. Tak jak na estradzie, na zakończenie koncertu Urbanatora, tak i tutaj na płycie obok zespołu są goście z warsztatów, którzy wyrośli na świetnych artystów! Marzenia się spełniają!".

Michał Urbaniak

Tracklista:

1. Love Don`t Grow On Trees
2. Sunshine
3. I Wanna Know Your Name
4. Capitan
5. J.A.Z.Z.
6. Wasabi Vibe
7. Tao
8. Play Lotto Kids
9. High Horse
10. P. Lex
11. Faster Baby
12. Burning Circuits

Źródło: materiały prasowe
Fot. Katarzyna Rainka

Black Record Store
Pozostałe newsy muzyczne Zobacz wszystkie
Zobacz także
Audio - kwiecień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W numerze kwietniowym mamy szczególną kompozycja testów - trzy z nich dotyczą mniej-więcej tego samego, relatywnie przystępnego zakresu cenowego, ok. 3000 zł, i jednocześnie "konkurencyjnych" kategorii sprzętu - słuchawek, głośników bezprzewodowych i klasycznych ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio