Dziś premiera Urbanator Days "Beats & Pieces"

Premiery

Dziś na muzycznym rynku pojawiła się nowa płyta Urbanator Days pt. "Beats & Pieces". Album zawiera dwanaście utworów będących połączeniem jazzu, hip-hopu, elektroniki i NuJazzu.

Dodano: 9 luty 2018

Na "Beats & Pieces" znajdują się kompozycje skrzypka i saksofonisty Michała Urbaniaka nagrane z udziałem młodych i uznanych producentów, raperów, wykonawców i muzyków nowej generacji.

Najważniejszy dla artystów współtworzących ten projekt jest szacunek dla kultury muzyki rytmicznej. Michał Urbaniak, wraz z artystami Urbanatora i młodymi talentami, sampluje tutaj samego siebie, nadając muzyce całkowicie nowy wymiar.

W zaskakujących aranżacjach świetnie brzmią np. wokale Marka Pędziwiatra i Andy Ninvalle, trąbka Michaela Patchesa Stewarta czy skrzypce i sax Michała Urbaniaka oraz kreacje innych zaproszonych gości, m.in. O.S.T.R. , GrubSona i zespołu P. Unity. Płyta przywraca ducha legendarnego już projektu Urbanator według maksymy: "Don`t Play The Music! Let The Music Play".

O albumie "Beats&Pieces" mówi Michał Urbaniak: To ważna płyta dla mnie, bo jest swego rodzaju zwieńczeniem projektu, który rozwijam od 2005 roku , czyli warsztatów i koncertów Urbanator Days. Tak jak na estradzie, na zakończenie koncertu Urbanatora, tak i tutaj na płycie obok zespołu są goście z warsztatów, którzy wyrośli na świetnych artystów! Marzenia się spełniają!".

Michał Urbaniak

Tracklista:

1. Love Don`t Grow On Trees
2. Sunshine
3. I Wanna Know Your Name
4. Capitan
5. J.A.Z.Z.
6. Wasabi Vibe
7. Tao
8. Play Lotto Kids
9. High Horse
10. P. Lex
11. Faster Baby
12. Burning Circuits

Źródło: materiały prasowe
Fot. Katarzyna Rainka

Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj