"Redemption" - Joe Bonamassa zapowiada nowy album

Premiery

W piątek 21 września ukaże się nowy album Joe Bonamassy zatytułowany "Redemption". Bluesman udostępnił już pierwszy zwiastun nowego krążka, czyli utwór tytułowy. Producentem płyty jest ponownie Kevin Shirley.

Dodano: 8 sierpień 2018

"Redemption" jest trzynastą płytą Bonamassy. Poprzedni longplay z premierowym materiałem ukazał się 2 lata temu i nosił tytuł "Blues Of Desperation". Tym razem czeka na nas 12 autorskich kompozycji.

Album został nagrany w kooperacji z najciekawszymi muzykami sceny Nashville. Na krążku udzielają się między innymi Tom Hambridge, James House, Gary Nicholson, Richard Page czy Dion Dimucci. Wśród gości nie zabrakło także znanego wokalisty sceny country Jameya Johnsona.

Joe Bonamassa od początku swojej kariery sprzedał ponad 3 miliony płyt a jego krążki były 20 razy numerami 1 na bluesowych notowaniach Billboardu (nie udało się to jak dotąd żadnemu innemu wykonawcy). Muzyk jest uważany za jednego z najwybitniejszych bluesmanów naszych czasów.

Tracklista:

1. Evil Mama
2. King Bee Shakedown
3. Molly O`
4. Deep In The Blues Again
5. Self-Inflicted Wounds
6. Pick Up The Pieces
7. The Ghost Of Macon Jones
8. Just `Cos You Can Don`t Mean You Should
9. Redemption
10. I've Got Some Mind Over What Matters
11. Stronger Now In Broken Places
12. Love Is A Gamble

Źródło: Mystic Production

Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj