"Blood Red Roses" - nowa płyta Roda Stewarta we wrześniu

Premiery

Rod Stewart nie spoczywa na laurach i właśnie wydaje trzydziesty album w karierze. Krążek nosi tytuł "Blood Red Roses" i zawiera 13 utworów. Płyta trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych 28 września.

Dodano: 14 sierpień 2018

"Blood Red Roses" ukaże się niemal 50 lat po podpisaniu przez Roda Stewarta pierwszego kontraktu płytowego. 13 utworów (16 w wersji deluxe) to zestaw osobistych historii artysty, w pełni oddających songwriterski talent Stewarta. Trzy piosenki na nowej płycie to covery. Pierwszym utworem promującym wydawnictwo jest "Didn`t I".

- Zawsze wydaje mi się, że robię albumy dla garstki przyjaciół. "Blood Red Roses" ma w sobie tę intymność. Szczerość jest bardzo ważna nie tylko w życiu, ale także w komponowaniu piosenek - mówi artysta.

Producentem albumu jest wieloletni współpracownik Roda Stewarta, Kevin Savigar. Na krążku usłyszymy akustyczne folkowe utwory, kawałki w duchu wytwórni Motown, oczywiście rock'n'rolla oraz chwytające za serce ballady.

Tracklista:

1. Look In Her Eyes
2. Hole In My Heart
3. Farewell
4. Didn't I
5. Blood Red Roses
6. Grace
7. Give Me Love
8. Rest Of My Life
9. Rollin' & Tumblin` 10. Julia
11. Honey Gold
12. Vegas Shuffle
13. Cold Old London

Utwory z wersji deluxe:

1. Who Designed The Snowflake
2. It Was A Very Good Year
3. I Don't Want To Get Married

Źródło: Universal Music Polska

Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj