"Odprowadź": nowy sigiel Meli Koteluk już w sieci

Premiery

"Migawka". Taki tytuł nosi nowa płyta Meli Koteluk, która ukaże się 9 listopada. Tymczasem dziś swoją premierę ma singiel "Odprowadź" zapowiadający wydawnictwo i trasę koncertową.

Dodano: 11 październik 2018

"Odprowadź" to jedna z 11 piosenek, które znajdą się na krążku. Wszystkie powstawały na przestrzeni ostatnich miesięcy. "Odprowadź" wyłonił się zimą, podczas wspólnych prób, z dala od miasta, kiedy zespół nie miał jeszcze konkretnych planów odnośnie wydania płyty.

To był dobry czas - pełna niewiadoma i pełna swoboda twórcza. Pisząc tekst "Odprowadź" w mojej głowie wyświetlało się pytanie: czy aby na pewno poczucie bezpieczeństwa zależy od drugiego człowieka? Idąc tym tropem powstał utwór o relacji, w której chodzi o obecność, a także o nadmiernym oczekiwaniu, które spotyka się z rozczarowaniem - mówi Mela Koteluk.

Mela Koteluk już niedługo wyruszy w trasę koncertową, która obejmie 10 miast i rozpocznie się 22 października w Poznaniu. Mela wystąpi we Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Toruniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i w Krakowie. Ostatnim miastem, które odwiedzi, będzie Lublin.

Źródło: materiały prasowe
Fot. Adam Pluciński/Move Project

Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj