Trio Herdzin, Colaiuta, Kubiszyn i "Kingdom of Ants". Premiera płyty w listopadzie

Premiery

W piątek 9 listopada na muzycznych półkach pojawi się "Kingdom of Ants" - nowa autorska płyta Krzysztofa Herdzina nagrana w trio z Vinnie Colaiutą i Robertem Kubiszynem.

Dodano: 15 październik 2018

Vinnie Colaiuta to jeden z najwybitniejszych perkusistów w historii, który w twórczy sposób przetworzył całą tradycję Buddy`go Richa, Tony`ego Wiliamsa i Steve`a Gadda, będąc jedną z największych inspiracji dla kilku pokoleń bębniarzy z całego świata.

Jak wspominał Krzysztof Herdzin:

"Nagrywaliśmy dwa dni. Dość szybkie tempo pracy: po cztery utwory dziennie. Między utworami wychodziliśmy do ogródka, Vinnie palił jak smok, opowiadając nam historie i anegdoty o swoich muzycznych partnerach. Historia muzyki w pigułce. Nigdy nie zapomnę tych chwil, opisów przesłuchań i castingów, sesji nagraniowych kultowych dla nas płyt, opinii na temat najważniejszych dla nas postaci ze świata jazzu i muzyki pop, śmiesznych zdarzeń z tras koncertowych Zappy, Stinga, Hancocka czy Joni Mitchell.

Vinnie otworzył moje serce. Bardzo się polubiliśmy, w naturalny sposób przyciągając się wzajemnie określoną wibracją i dzieląc się filozoficznymi przemyśleniami na temat muzyki, stosunków międzyludzkich, życia, celów, istoty naszej obecności na ziemi... Do dziś utrzymujemy bliski kontakt mailowy, jest to dla mnie najwspanialszy dowód na istnienie pokrewnych dusz, bez względu na artystyczną i społeczną pozycję".

Tracklista:

1. Kingdom of Ants
2. Lady Tiny Propeller
3. Drunky Spunky Funky
4. Opening Magical Door
5. Latinitita
6. Timebreakaparter
7. Loading Batteries
8. My Happysadness
9. It`s Just a Fair Game

Źródło: Agora

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj