Voo Voo nagrywa nową płytę

Premiery

Zespół Voo Voo wszedł do studia S-4 Polskiego Radia w Warszawie, by zarejestrować swoją nową studyjną płytę. Album ukaże się za niebawem, bo już na początku 2019 roku.

Dodano: 29 listopad 2018

Formacja nagrywa swoim stałym składzie. Produkcją krążka wraz z Wojciechem Waglewskim zajmuje się Emade - Piotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie będzie miksował płytę. Jak zapowiada lider zespołu, "nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą"

Od premiery poprzedniej znakomicie przyjętej płyty Voo Voo pt. "7" minęły już dwa lata. Tak więc czas najwyższy na nowości i na nową trasę koncertową, która wystartuje z początkiem wiosny 2019. Płyta ukaże się nakładem Art2 Music, za dystrybucję odpowiada Wydawnictwo Agora.

Fot. Michał Murawski

Audio - marzec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Test pięciu podstawkowych "monitorów", chociaż układowo dość prostych (dwudrożnych), został wzbogacony o wyjątkowo rozwinięte opisy konstrukcji i komentarze wyników pomiarów, odnoszące się też do wielu ogólniejszych wątków. Do tego finał testu wspaniałych, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj