"25LIVE@25" - Skunk Anansie z koncertową płytą na 25-lecie

Premiery

Skunk Anansie wyrywając kolejne kartki z kalendarza, dotarli do roku 2019, w którym to świętują 25 lat występów na scenach całego świata. Z tej okazji formacja wydaje koncertową płytę zatytułowaną "25LIVE@25". Znajdą się na niej utwory nagrane w trakcie trwania ich kariery, łącznie 26 kawałków, w tym jeden bonusowy.

Dodano: 10 grudzień 2018

Zespół udostępnił właśnie drugi utwór z krążka, znakomitą wersję utworu "Charlie Big Potato". Teledysk, który składa się z ujęć z różnych występów na żywo, doskonale pokazuje, dlaczego Skunk Anansie są uważani za jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata.

Perkusista zespołu, Mark Richardson, opowiada: "To niesamowite widzieć te różne fragmenty w jednym klipie. To mi uświadamia, jak wiele osiągnęliśmy i jak daleko zaszliśmy. Kiedy zaczynaliśmy, byliśmy w głównym nurcie popkultury i w sumie nadal jesteśmy, ale jedna rzecz na przestrzeni lat pozostała niezmienna. To nasza umiejętność chwytania publiczności, wyzwalania ich wyobraźni i porządnego kopania ich tyłków. Zespoły takie jak Skunk Anansie pojawiają się raz w życiu i nie mogę się już doczekać, gdy pojedziemy na trasę robić to, co umiemy najlepiej".

Wszystkie piosenki połączył w elektryzującą całość wieloletni współpracownik Skunk Anansie - Jeremy Wheatley. Wydawnictwo ukaże się 25 stycznia 2019 roku.

Skunk Anansie są uznawani za jeden z najbardziej unikalnych zespołów rockowych ostatnich trzech dekad. Ich piosenki wielokrotnie znajdowały się w pierwszej czterdziestce najlepiej sprzedających się singli, a albumy docierały do pierwszej dziesiątki na wielu listach sprzedaży. Sprzedali miliony płyt na całym świecie i dzielili scenę z Davidem Bowie`m, U2, a także razem ze Steve`m Wonderem, Niną Simone i Michaelem Jacksonem. Śpiewali "Happy Birthday" Nelsonowi Mandeli.

Tracklista:

1. Charlie Big Potato
2. Intellectualise My Blackness
3. Because Of You
4. I Can Dream
5. Charity
6. My Love Will Fall
7. Death To The Lovers
8. Twisted
9. My Ugly Boy
10. Weak
11. Hedonism
12. I Hope You Get To Meet Your Hero 13. Love Someone Else
14. This Is Not A Game
15. God Only Loves You
16. (Can`t Get By) Without You
17. Secretly
18. Over The Love
19. Spit You Out
20. Yes It`s Fucking Political
21. Selling Jesus
22. Little Baby Swastikkka
23. Tear The Place Up
24. Squander
25. You Saved Me
26. You`ll Follow Me Down (Bonus Track)

Źródło: materiały prasowe

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj