"Pavarotii" - dokument o słynnym tenorze w kinach od 5 lipca

Premiery

W reżyserii Rona Howarda i wedlug scenariusza Mark Monroe`a. W piątek 5 lipca do kin wejdzie film dokumentalny "Pavarotii" opowiadający historię życia jednego z najsłynniejszych tenora wszech czasów. Ścieżka dźwiękowa trafi do sprzedaży nieco wcześniej, bo już 7 czerwca.

Dodano: 12 kwiecień 2019

Reżyser (i aktor zarazem) ma na koncie takie filmy jak "Piękny umysł", za którego otrzymał Oscara, "Apollo 13", rewelacyjny "Wyścig" czy dokument "The Beatles: Eight Days A Week - The Touring Years". Howard zdobył także nagrodę Emmy za serial "Bogaci bankruci", a także Saturna za obraz "Kokon". Został odznaczony Narodowym Medalem Sztuki.

Luciano Pavarotti był największym propagatorem opery na świecie. To dzięki niemu muzyka operowa trafiła do serc szerokiej publiczności. Muzyce poświęcił całe swoje życie, a jego głos stał się własnością świata.

CBS Films Imagiane Entrertainment przy współpracy z White Horse Pictures stworzyli przejmujący portret tego wybitnego artysty. W filmie "Pavarotii" wykorzystano między innymi fragmenty słynnych występów legendarnego śpiewaka (w tym również z koncertów Trzech Tenorów), zdjęcia z prywatnych archiwów artysty, wywiady z osobami mu bliskimi oraz współpracownikami, a także nigdy wcześniej nieprezentowane materiały archiwalne.

Źródło: materiały prasowe

Audio - wrzesień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Nagrody EISA zdobywają coraz większe znaczenie, jako że nasze grono poszerza się o ekspertów z całego świata, a nie tylko z Europy. W tym roku przedstawiamy ponad 30 nagród dla urządzeń stereo i wielokanałowych, high-endowych i budżetowych. Kolumny, słuchawki, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj